Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Відеосервісу TikTok у Британії загрожує штраф у 27 млн фунтів за нездатність захистити конфіденційність дітей

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
26 вересня 2022 2 хвилин читання

TikTok у Великій Британії опинився під загрозою гігантського штрафу. Місцева влада звинувачує популярний відеосервіс у нездатності захистити конфіденційність дітей, що ним користуються, та має намір стягнути 27 млн фунтів стерлінгів ($29 млн).

Британські регулятивні органи у понеділок спрямували TikTok попередження про те, що компанія обробляла інформацію неповнолітніх користувачів сервісу без належного дозволу їхніх батьків. Розслідування з'ясувало, що TikTok міг обробляти дані дітей віком до 13 років без відповідної згоди батьків і не надавав належну інформацію своїм користувачам у прозорий спосіб.

Виявили, що TikTok порушував закон Великої Британії про захист даних у період від травня 2018-го до липня 2020-го.

Офіс інформаційного комісара (ICO) видав TikTok і TikTok Information Technologies UK Ltd — офіційне повідомлення про те, що регулятивні органи мають намір стягнути штраф.

«Хоча ми поважаємо роль ICO у захисті конфіденційності у Великій Британії, але не згодні з висловленими попередніми думками та маємо намір офіційно відповісти на ICO у належний час», — зазначили у TikTok.

Скарга на конфіденційність TikTok надійшла через рік після того, як Велика Британія впровадила новий масштабний онлайн-захист для неповнолітніх під назвою Дитячий кодекс.

Ці правила вимагають, щоб онлайн-сервіси, такі як соціальні мережі та платформи відеоігор, розробляли свої продукти та функціонал з урахуванням найкращих інтересів дітей. А також щоб онлайн-сервіси, які можуть використовувати діти, мали найвищі налаштування конфіденційності для юних користувачів і забороняли цим сервісам відстежувати точне місцеперебування дітей.

У випадку з TikTok це перша велика справа відповідно до нових британських правил, що захищають неповнолітніх в інтернеті. Втім, британські регулятивні органи заявили, що розслідування щодо TikTok було частиною набагато ширших зусиль Сполученого Королівства щодо забезпечення дотримання компаніями нових правил.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Recorded Future та кіберзахист України, Orion прямує до Землі та найпопулярніші запити українців. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 9 годин тому

У Києві пройшли навчання з питань кібербезпеки від РНБО та USAID

Руслан Сорока 21 годину тому

Шахраї зробили фейкову криптовалюту, пов'язану з новим альбомом рок-гурту Metallica

Руслан Сорока 22 години тому

Кібервійсько: влада розмірковує над статусом IT-спільноти, яка захищає Україну в кіберпросторі

Юлія Даниленко 5 грудня 2022 12:01

Британський стартап створив комп'ютерні ігри для собак, що запобігають деменції

Катерина Колонович 5 грудня 2022 12:00