Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як в TikTok: Uber Eats запускає платформу коротких відео

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
8 квітня 2024 2 хвилин читання

Uber Eats запускає платформу відеоконтенту, що нагадує TikTok, щоб збільшити охоплення та допомогти ресторанам демонструвати свої страви. 

Про це повідомляє TechCrunch.

Старший директор із продуктів Uber Eats Аваніш Верма розповів, що платформа зараз тестується в Нью-Йорку, Сан-Франциско та Торонто. У майбутньому компанія планує запустити відеоканал по всьому світі.

Разом з іншими популярними платформами, такими як інстаграм, ютуб та снепчат, Uber Eats долучається до тренду коротких відео, який став популярним завдяки тіктоку. 

Speka нещодавно писала, що Linkedin експериментує з власною відеострічкою, схожою до тіктоку. 

Нові короткі відео Uber Eats з'являться в каруселях на головному екрані застосунку. Натиснувши на попередній перегляд відео, ви потрапите у вертикальну стрічку короткого вмісту, яку можна гортати.

Платформа підтягуватиме відео лише від ресторанів, які розташовані достатньо близько, щоб доставити їжу користувачу.

Верма каже, що стрічка має відтворити враження від особистого перебування в ресторані та спостереження за людьми, що готують їжу, і надихати спробувати щось нове.

«Перші дані показують, що люди набагато впевненіше пробують нові страви та щось, чого б інакше не куштували. Навіть такі дрібниці, як можливість бачити текстуру та розмір порції або що міститься в страві, надихають наших користувачів».
Аваніш Верма, старший директор із продуктів Uber Eats
Від TikTok до Uber Eats: новий шлях реклами у світі доставки їжі Від TikTok до Uber Eats: новий шлях реклами у світі доставки їжі

Багато ресторанів вже мають облікові записи в інстаграмі та тіктоці, намагаючись залучити нових клієнтів за допомогою коротких відео із власним меню. Так саме споживачі давно використовують соцмережі для пошуку нових місць та страв, які можна спробувати.

Тому Uber Eats, ймовірно, сподівається, що його нова стрічка спонукатиме користувачів шукати натхнення безпосередньо в його власному додатку, а ресторани — ділитися короткими відео саме в додатку Uber Eats.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Російських пропагандистів обмежать у TikTok

Владислав Паливода 23 травня 2024 18:11

TikTok планує масштабні звільнення

Владислав Паливода 22 травня 2024 13:10

TikTok хоче купити американська компанія нерухомості

Владислав Паливода 16 травня 2024 08:09

Користувачі TikTok вимагають від суду скасувати заборону платформи у США

Владислав Паливода 15 травня 2024 07:38

Uber заплатить $950 млн за Foodpanda Taiwan

Олеся Дерзська 14 травня 2024 18:44