Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Viber запровадив ШІ-зміст в усіх чатах

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
21 червня 2024 3 хвилин читання

Платформа Rakuten Viber хоче допомогти українцям спілкуватись в чатах простіше та отримувати стислий зміст листування за допомогою ШІ. Про це Speka повідомили у платформі Viber.

ШІ-функції Viber робитимуть короткий виклад чатів на одне повідомлення

Функціонал Viber зі штучним інтелектом “читатиме” за вас чати і робитиме стислий виклад на одне повідомлення. Вона стане доступною всім українцям у безплатній версії месенджера. У Viber нагадали також про функції, доступні для групових чатів:

  • 1
    Щоб жоден учасник групового чату не загубив важливого повідомлення, його можна закріпити.
  • 2
    Для знаходження окремих деталей у чаті, не обовʼязково гортати всю стрічку повідомлень — можна скористуватись “Пошуком у чаті”.
  • 3
    Для додаткового захисту чутливої інформації, такої як адреса, паролі тощо, є зникомі повідомлення.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Функція на базі технології Open AI аналізує від 5 до 100 непрочитаних повідомлень у груповому чаті й виокремлює з них ключові пункти. Можна не читати всю переписку та дізнатися про її зміст у форматі резюме. 

Дві третини українців щомісяця і частіше спілкуються в групових чатахві третини українців щомісяця і частіше спілкуються в групових чатах Дві третини українців щомісяця і частіше спілкуються в групових чатахві третини українців щомісяця і частіше спілкуються в групових чатах

Сім’я Кайдашів теж могла б користуватись Viber

До випуску ШІ-функцій для покращення досвіду в чатах, Viber припустив, як саме спілкувалась би у месенджері родина Кайдашів з роману “Кайдашева сім’я” — щоб візуалізувати нові технології спілкування. На думку Viber, Кайдаші добре ілюструють сучасні реалії спілкування в месенджерах.

Про те, якими були б меседжі Кайдашів на платформі Viber, на фото.

Спілкуватись із ШІ стане набагато легше, а читати чати ви зможете швидше, кажуть у Viber Спілкуватись із ШІ стане набагато легше, а читати чати ви зможете швидше, кажуть у Viber

Viber забезпечує приватність повідомлень наскрізним шифруванням за замовчуванням

Для приватності всі особисті та групові чати, та дзвінки у Rakuten Viber захищені наскрізним шифруванням за замовчуванням. Це означає, що жодні треті сторони, включно з командою месенджера, не мають доступу до вашої інформації. Також її неможливо перехопити або прослухати.

Що відомо про Rakuten Viber

Rakuten Viber – частина японської компанії Rakuten, що наразі є найпопулярнішим в Україні месенджером. В Україні Viber встановлений на 98% смартфонів. Десятки мільйонів українців використовують безплатні текстові повідомлення у Viber, здійснюють відеодзвінки, спілкуються в групових чатах, стежать за оновленнями від медіа, державних органів, відомих людей та брендів.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 22:04

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 19:38

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

LG представила ШІ-рішення для цифрових дисплеїв

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 12:38