Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Viber розробили чатбота для українських вчителів: як він допоможе у дистанційному навчанні

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
8 вересня 2022 3 хвилин читання

Команда Viber разом з українською студією онлайн-освіти EdEra розробила безкоштовний курс і чатбот для вчителів, аби допомогти їм організувати дистанційне викладання цього навчального року. 

Незалежно від форми навчання, в Україні учні активно користуються груповими чатами. За даними Rakuten Viber, користування такими чатами серед українців до 18 років зросло у 3,9 раза 1 вересня порівняно із 1 серпня 2022 року. Цей тренд повторюється щороку.

Rakuten Viber розробив спеціальний курс для вчителів, аби допомогти організувати онлайн-навчання за допомогою месенджера. Безкоштовний курс розміщений у чатботі у Viber. Він складається з десяти модулів, що відповідають на найпоширеніші  запитання вчителів щодо дистанційного навчання. Серед них:

  • Як організувати навчальний процес та домашні завдання за допомогою месенджера.
  • Як вести облік відвідування та проводити контроль знань.
  • Як мотивувати учнів залучатись до навчання під час дистанційки. 
  • Як організувати чати з учнями та батьками та запобігати конфліктам тощо.
«Ми вважаємо своєю місією підтримку доступу до якісної освіти під час війни, адже Viber є одним із основних інструментів для комунікації та навчання в Україні. Цей курс розробили з думкою про сотні тисяч вчителів, батьків та учнів, які стикаються з викликами воєнного часу під час навчання цього року», — каже Атанас Райков, старший директор з розвитку ключових ринків Rakuten Viber.

За результатами опитування Rakuten Viber за участі понад 100 тис. респондентів в Україні, 66% почали навчальний рік онлайн; ще 19% навчатимуться за змішаною формою, поєднуючи онлайн та офлайн; і лише 15% навчатимуться очно. Українці поставились до дистанційного навчання здебільшого схвально: 55% вважають це розумним рішенням, 17% підтримують змішану форму. 

«Тисячі шкіл продовжують навчатися онлайн, і це виклик для освітян: у когось з учнів поганий доступ до інтернету, у когось не вмикається камера або є проблеми з налаштуваннями. І все це в умовах складного психоемоційного стану всіх учасників освітнього процесу: учнів, вчителів та батьків. Уникнути цих викликів ми не можемо, але можемо допомогти вчителям організувати та урізноманітнити онлайн-навчання, мотивувати учнів та налагодити спілкування у чатах без конфліктів. Ча-бот „Навчайте з Вайбер“ — інструмент, який стане у пригоді для цього», — каже Ілля Філіпов, CEO студії онлайн-освіти EdEra.

Команда Rakuten Viber планує продовжувати досліджувати проблеми вчителів та розширювати курс новими темами про інструменти для дистанційної освіти в Україні.

Нагадаємо, днями ПриватБанк припинив надсилати повідомлення про операції за картками у ViberBot. Про це клієнти банку отримали відповідні повідомлення у застосунку «Приват24».

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50

«Епіцентр» запустив чатбота у месенджерах замість консультантів у супермаркетах: як він працює

Євген Муджирі 16 вересня 2022 15:19

Новий навчальний рік: чи готові українські виші до чергових викликів

Наталія Миронова 31 серпня 2022 20:02