Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Весь світ у книзі. Топ-9 застосунків для читання

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
6 листопада 2022 4 хвилин читання

Коли відключають світло або хочеться відволіктися від проблем, найкраще хобі — це читання. Читати можна у метро, вдома, дорогою на роботу. 

При цьому читання допомагає досягти багато цілей. Хочете вивчити іноземну мову, побороти депресію, дізнатися про видатну історичну особистість або просто переглянути новий комікс про улюбленого героя? Обирайте потрібну книгу або журнал — і вперед, за новими враженнями.

SPEKA обрала топ-9 застосунків, що допоможуть читати або слухати книги, журнали та підручники різними мовами.  

Ebook Reader

У застосунку можна читати книги англійською. Підтримує формат Epub3. Є функції пошуку тексту в книзі, перегортання сторінок торканням, режим нічного читання. Також доступне онлайн-резервне копіювання власної бібліотеки.

Wattpad

Незвична онлайн-спільнота, що об'єднує 90 млн письменників та читачів по всьому світу. Користувач може публікувати свої розповіді або читати історії інших людей. У застосунку є твори, написані більш ніж  50 мовами. 

PocketBook Reader

У застосунку можна читати книги у різних форматах, наприклад, mobi, epub, fb2, cbz, cbr. Також є можливість слухати аудіокниги. Крім того, користувач має право додавати власну бібліотеку з Dropbox або Google Диск. А ще можна шукати книги та створювати колекції, робити нотатки, використовувати вбудовані словники, перекладач та Wikipedia.

Google Play Книги 

Застосунок дає змогу читати або слухати різні твори. Є наступні функції: зручний пошук, синхронізація з Google Диском, голосові команди Siri. Також користувач може продовжити читання або прослуховування з місця, де була зроблена пауза. Також книги можна відкривати без підключення до інтернету.

Apple Books

У застосунку можна читати або слухати книги різних жанрів: детективи, трилери, романи, комікси. Завдяки функції пошуку є можливість зберігати цікаві твори у розділі «Хочу прочитати». Також можна використовувати різні шрифти, авторежим «Ніч», функцію прокручування сторінок. 

iOS 

Moon+ Reader

Гарний застосунок для читання книг та документів. Користувач може аналізувати інформацію у більш ніж 20 форматах: EPUB, PDF, FB2, DOCX, HTML, RAR, ZIP та ін. У застосунку можна сортувати книги у різних розділах, зокрема денний та нічний режими, використовувати словники та перекладач. 

Librarius

У застосунку представлена велика бібліотека книг українською мовою. Якщо немає інтернету, читати можна у режимі офлайн. Людина може шукати інформацію, створити особистий список бажаних книг, виділяти цитати кольоровими маркерами, змінювати шрифти, обирати денний або нічний режим читання.

Librera Reader

У застосунку можна читати книги у понад 15 форматах: PDF, EPUB, EPUB3, MOBI, FB2, TXT, HTML та ін. Можна шукати твори у бібліотеці, залишати обрані книги у списку, робити нотатки та закладки, обирати нічний режим для читання. Також програма буде корисна для вивчення іноземних мов, адже можна використовувати словники та режим перекладу. 

Amazon Kindle

У застосунку можна читати книги, придбані на Amazon, та обирати цікаві твори у різних жанрах: романтика, фантастика, дитячі книги, документальна література тощо. Також є можливість налаштувати шрифти, режим ніч/день, тип гортання сторінок, синхронізувати бібліотеку на різних пристроях. А ще читач може використовувати словник, пошук у Wikipedia, функцію перекладу. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Взяти їжу під контроль. Топ-9 застосунків для правильного харчування

Христина Коновалова 2 грудня 2022 19:05

Як бажання сексу штовхає людство до інновацій і створення вбивчих роботів

Юлія Даниленко 30 листопада 2022 20:22

Як зігрітися без світла взимку. Топ-10 застосунків для спорту

Христина Коновалова 30 листопада 2022 18:25

Apple назвала найкращі застосунки та ігри 2022 року

Руслан Сорока 29 листопада 2022 19:57

У Києві створили інтерактивний меморіал про заборону української мови

Руслан Сорока 28 листопада 2022 20:41