Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Велика Британія зробить незаконним поширення дипфейкової порнографії

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
25 листопада 2022 2 хвилин читання

Уряд Великої Британії заявляє, що планує зробити незаконним поширення порнографічних дипфейків без згоди учасників. Тепер за це каратимуть тюремним ув'язненням.

Нову заборону додадуть до великого британського законопроєкту про безпеку в інтернеті. Цей законодавчий акт перепише «британські правила контролю за шкідливим інтернет-контентом», повідомляє The Verge

Ухвалення законопроєкту цього року відтермінували, проте уряд Великої Британії планує повернути його до парламенту в грудні 2022-го для подальшого обговорення.

У заяві уряду йдеться про те, що дипфейки допомагають неправомірно використовувати «інтимні зображення без згоди для помсти чи інших форм». Новий закон визначить порнографічні дипфейки як «сфабриковані інтимні зображення», поширювані без згоди.

В Англії та Вельсі уряд провів дослідження щодо безпеки в інтернеті. Результати невтішні: кожен чотирнадцятий дорослий зазнавав погроз від когось, хто ділився їхніми інтимними фотографіями без згоди.

Загалом у світі відомо вже багато випадків використання таких зображень для приниження, жорстокого поводження та залякування жінок. Проте в усьому світі мало законодавчих актів, що забороняють поширення таких дипфейків. У США, наприклад, лише три штати (Вірджинія, Техас і Каліфорнія) мають закони, що стосуються дипфейків.

Раніше SPEKA повідомляла, що Intel розробив алгоритм штучного інтелекту FakeCatcher. За допомогою нового AI користувачі зможуть за мілісекунди виявляти дипфейки онлайн

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft оскаржила рішення британського регулятора щодо угоди з Activision Blizzard

Ольга Горбенко 12 годин тому

20 українських пілотів навчатимуться на винищувачах F-16 в Британії

Кіра Іванова 25 травня 2023 11:27

Spotify запустить ШІ-інструмент DJ у Великій Британії та Ірландії

Ольга Горбенко 18 травня 2023 19:47

Велика Британія надасть Україні сотні ракет ППО

Ольга Горбенко 15 травня 2023 18:23

Велика Британія надасть Україні сотні ударних безпілотників: коли прибудуть

Максим Красіков 15 травня 2023 10:23