Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вчені відреагували на презентацію скам’янілих інопланетян у Конгресі Мексики

Артем Житкевич
Артем Житкевич
16 вересня 2023 2 хвилин читання

У Конгресі Мексики відбулися слухання, на яких представили два тіла, які мали б належати нелюдським істотам. Однак вчені кажуть, що це чергова містифікація, і немає жодних доказів позаземного походження цих істот. Про це повідомляє Live Science.

Тіла двох дивних істот на зріст 1 метр у закритих коробках, схожих на скляні труни, показали депутатам Конгресу Мексики 12 вересня. У них дуже худі тіла, сіра шкіра, великі голови та по три пальці на руках і ногах. 

Скам’янілі інопланетяни, представлені у Конгресі Мексики [фото]

Уфолог Хайме Мауссан заявив, що це скам’янілі останки нелюдських істот були виявлені у Перу. За словами уфолога, те, що це не люди, показав аналіз ДНК. Також для встановлення віку скам'янілих інопланетян, було проведено вуглецевий аналіз, який встановив, що решткам інопланетян більше 1000 років.

Реакція вчених на рештки інопланетян

За словами Девіда Андерсона з Редфордського університету, США, якби ці трупи належали інопланетянам, то проводити радіовуглецевий аналіз на основі вуглецю-14 для з’ясування їхнього віку було б марно.

Річ у тім, що цей ізотоп вуглецю утворюється, коли сонячне випромінювання потрапляє до верхніх шарів атмосфери Землі. Тобто, щоб провести аналіз віку, потрібно знати з якою швидкістю утворюється цей ізотоп на планеті інопланетян.

За словами Ендрю Нельсона із Західного університету в Онтаріо, Канада, те, що це не інопланетяни можна сказати судячи з їхньої анатомії. Швидше за все це людські мумії, які були змінені таким чином, щоб вони були схожими на позаземних істот.

Джеб Кард з Університету Майамі в Огайо, США, вважає, що популярність теорій змови, що росте, допомагає пояснити, чому відбуваються подібні презентації «інопланетян».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Директора з досліджень НЛО, Сем Бенкман-Фрід скаржиться на Wi-Fi та знищення ППО «Тріумф». Ранкова SPEKA

Артем Житкевич 15 вересня 2023 07:00

NASA призначає директора з досліджень НЛО

Артем Житкевич 14 вересня 2023 20:48

Пентагон оголосив про запуск нового сайту з інформацією про НЛО

Артем Житкевич 1 вересня 2023 17:13

Користувачі соцмереж проігнорували слухання в Конгресі США щодо НЛО

Богдан Камінський 30 липня 2023 11:30

Супутники Starlink роблять Землю більш помітною для інопланетних цивилізацій

Ганна Гілова 9 травня 2023 14:07