Вчені створили пов'язку, що прискорює загоєння рани на 30%
Дослідники Північно-західного університету розробили першу у своєму роді невелику, гнучку, розтяжну пов'язку, яка прискорює загоєння шляхом проведення електротерапії безпосередньо до місця рани. У дослідженні на тваринах нова пов'язка загоювала діабетичні виразки на 30% швидше, ніж у мишей без пов'язки.
Пов'язка також активно стежить за процесом загоєння, а потім нешкідливо розчиняється, коли вона більше не потрібна. Новий пристрій може стати потужним інструментом для пацієнтів з діабетом, у яких виразки можуть призвести до різних ускладнень, включаючи ампутацію кінцівок або навіть смерть. Дослідження було опубліковано 22 лютого в журналі Science Advances. Це перший біорозсмоктуючий бандаж, здатний проводити електротерапію, і перший приклад розумної регенеративної системи.
Експерт з регенеративної інженерії, Амір є професором біомедичної інженерії Деніела Хейла Вільямса в Інженерній школі Маккорміка Північно-Західного університету та професором хірургії в медичній школі Фейнберга Північно-Західного університету. Він також керує Центром вдосконаленої регенеративної інженерії (CARE) і переддокторською програмою підготовки з регенеративної інженерії, що фінансується Національними інститутами здоров'я. Роджерс є професором матеріалознавства та інженерії Луїса Сімпсона та Кімберлі Куеррі, біомедичної інженерії та неврологічної хірургії в McCormick and Feinberg. Він також керує Інститутом біоелектроніки імені Кверрі Сімпсона.
Нагадаємо, що засновник Spotify Деніел Ек допоміг розробити стартап в галузі охорони здоров'я Neko Health. Він спеціалізується на скануванні тіла за допомогою штучного інтелекту.