Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вчені передали сонячну енергію з космосу на Землю

Артем Житкевич
Артем Житкевич
5 червня 2023 2 хвилин читання

Учені з Каліфорнійського технологічного інституту зробили прорив у переданні сонячної енергії з космічного супутника на Землю. Вони використали спеціальне космічне обладнання під назвою MAPLE.

Прототип MAPLE встановили на супутнику SSPD-1, який запустили на орбіту у січні 2023 року. Цей пристрій складається з панелей, що збирають сонячну енергію, і передавачів, які спрямовують її на Землю.

Експеримент виявився успішним. Вчені продемонстрували, що MAPLE може ефективно передавати енергію на приймачі у космосі і на Землі. Ця технологія відкриває нові можливості для бездротового передання енергії.

Використання технології MAPLE у майбутньому

Проєкт Space Solar Power Project планує розгорнути на орбіті модульні космічні апарати, які будуть збирати сонячне світло, перетворювати його на електрику та передавати на великі відстані у вигляді мікрохвиль. Це може забезпечити у вісім разів більше енергії, ніж сонячні батареї, встановлені на Землі.

Вчені сподіваються, що бездротове передавання енергії спростить доступ до енергії у віддалених та важкодоступних регіонах. Це допоможе покращити життя людей та вирішити енергетичні проблеми.

1
Прокоментувати
Все ніяк не вгамуються в пошуках кип'ятильника для Землі... То Ніколу Теслу проміняли на нафту, то ліси амазонії вирубають, то тою ж нафтою засруть океани... Человеки, ви під якими Богами живите? Він Любячий але тупий? Чи це план такий по знищенню Землі? До речі не так давно, старовіри ще пам'ятають, як, ті кого вони називали Богами, — спускалися до них та ділились мудрістью, знаннями та чеснотами... А зараз які боги?
Інші матеріали

FAA пропонує правило для зменшення космічного сміття на навколоземній орбіті

Юлія Мирська 22 вересня 2023 13:51

Байден розповів, коли перші танки Abrams приїдуть в Україну

Юлія Даниленко 22 вересня 2023 06:46

США оголосили про новий пакет допомоги Україні на $325 млн

Юлія Даниленко 22 вересня 2023 06:35

Китай звинуватив США у систематичних кібератаках на Huawei

Артем Житкевич 21 вересня 2023 21:44

На Сонці стався потужний спалах — відео

Юлія Мирська 21 вересня 2023 12:16