Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вчені передали сонячну енергію з космосу на Землю

Артем Житкевич
Артем Житкевич
5 червня 2023 2 хвилин читання

Учені з Каліфорнійського технологічного інституту зробили прорив у переданні сонячної енергії з космічного супутника на Землю. Вони використали спеціальне космічне обладнання під назвою MAPLE.

Прототип MAPLE встановили на супутнику SSPD-1, який запустили на орбіту у січні 2023 року. Цей пристрій складається з панелей, що збирають сонячну енергію, і передавачів, які спрямовують її на Землю.

Експеримент виявився успішним. Вчені продемонстрували, що MAPLE може ефективно передавати енергію на приймачі у космосі і на Землі. Ця технологія відкриває нові можливості для бездротового передання енергії.

Використання технології MAPLE у майбутньому

Проєкт Space Solar Power Project планує розгорнути на орбіті модульні космічні апарати, які будуть збирати сонячне світло, перетворювати його на електрику та передавати на великі відстані у вигляді мікрохвиль. Це може забезпечити у вісім разів більше енергії, ніж сонячні батареї, встановлені на Землі.

Вчені сподіваються, що бездротове передавання енергії спростить доступ до енергії у віддалених та важкодоступних регіонах. Це допоможе покращити життя людей та вирішити енергетичні проблеми.

1
Прокоментувати
Все ніяк не вгамуються в пошуках кип'ятильника для Землі... То Ніколу Теслу проміняли на нафту, то ліси амазонії вирубають, то тою ж нафтою засруть океани... Человеки, ви під якими Богами живите? Він Любячий але тупий? Чи це план такий по знищенню Землі? До речі не так давно, старовіри ще пам'ятають, як, ті кого вони називали Богами, — спускалися до них та ділились мудрістью, знаннями та чеснотами... А зараз які боги?
Інші матеріали

Starlink у російській армії — постійна проблема України

Владислав Паливода 22 травня 2024 10:57

Відеопортал із Нью-Йорка у Дублін повертається

Олеся Дерзська 21 травня 2024 21:28

Склади зброї у космосі планує зробити Inversion Space вже у 2024 році

Владислав Паливода 21 травня 2024 19:35

Європа регулює ШІ для світу

Олеся Дерзська 21 травня 2024 18:57

США та ОАЕ поглиблюють співпрацю та інвестуватимуть у ШІ

Владислав Паливода 21 травня 2024 17:58