Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Важливість технологій визнають 80% малого та середнього бізнесу

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
11 травня 2023 3 хвилин читання

Понад 80% МСБ визнають важливість технологій для досягнення бізнес-цілей. Про це свідчить дослідження Microsoft.

Нещодавнє глобальне дослідження Microsoft показує, що понад 80% МСБ визнають важливість технологій для досягнення бізнес-цілей, а 42% вважають технології життєво важливими для бізнесу.

71% опитаних представників МСБ кажуть про зростання своєї компанії за останній рік. Серед опитаних — 11% нових стартапів, більш ніж половина яких орієнтовані на довготривалий бізнес-цикл, а малий та середній бізнес зацікавлений не лише працею на локальному ринку. Так, 30% відповіли, що представлені більш ніж у трьох країнах, а 27% працюють у двох регіонах. 

За даними Microsoft, 47% учасників дослідження відзначили важливість такого критерію, як «надійність та безпека», що відіграють вагому роль під час вибору нових технологій для інтеграції у бізнес-процеси. Лише 5% повністю відмовляються від цифрової трансформації з урахуванням нових реалій ринку.

Успішні приклади використання нових цифрових технологій у Східній Європі та країнах Балтії: 

  • Український стартап Elai.io, який оперує ШІ, надає допомогу клієнтам у використанні тексту для створення відеоконтенту та персоналізованих відеороликів з використанням можливостей ШІ та за участі реальних людей.
  • Enefit, провідний постачальник енергії в країнах Балтії, також відомий як Eesti Energia в Естонії, створив вдосконалене та ефективне середовище для співпраці, базуючись на Microsoft 365 і Azure, наслідуючи приклад цифрової трансформації уряду Естонії.
  • Стартап-компанія RoboEatz з Латвії розробила повністю автономну роботизовану кухонну систему, яка самостійно готує та подає широкий асортимент страв. 
  • Стартап Uniqa з Казахстану є прикладом використання ШІ в повсякденному житті. Він збирає та аналізує дані з реальних розмов в режимі 24/7 в реальному часі, а потім відображає їх у звітах Power BI, аби використовувати ці дані для ухвалення більш ефективних управлінських рішень. 

Раніше SPEKA розповідала, що акції компанії Microsoft зросли на 9%, або на $174 млрд, 26 квітня після того, як гендиректор технологічного гіганта Сатья Наделла презентував квартальний звіт компанії. Аналітики, які не очікували такого стрімкого зростання прибутків, пов’язують це із фокусом на актуальній темі штучного інтелекту.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Розвиток ШІ принесе світовій економіці $4,1 трлн

Артем Житкевич 1 годину тому

Microsoft припинить підтримку Windows Server 2012 та 2012 R2 10 жовтня

Артем Житкевич 2 години тому

Єврокомісія заперечує проведення антимонопольного розслідування щодо NVIDIA

Артем Житкевич 4 години тому

DeepMind випустила модель RT-X, яка навчає роботів розвивати нові навички

Богдан Камінський 4 години тому

Rockstar Games додала в ПК-версію GTA Online модерацію голосових чатів на основі ШІ

Богдан Камінський 5 годин тому