Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Валютні перекази в Україну стануть дешевшими

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
28 вересня 2022 2 хвилин читання

Україна домовилася з міжнародними платіжними системами про зменшення вартості валютних переказів в країну з-за кордону. Стане легше донатити на підтримку ЗСУ та допомагати своїм родинам тим, хто живе в інших країнах.

За ініціативи Європейської Комісії 27 вересня 2022 року у Брюсселі підписали спільну заяву надавачів послуг з переказу коштів в Україну, повідомляє НБУ.  Міжнародні надавачі послуг зобов'язалися сприяти зменшенню вартості переказу коштів в Україну.

Угода має на меті розширення можливостей для здійснення доступних та прозорих переказів коштів на підтримку українців та України.

Що передбачає угода про зменшення вартості валютних переказів

  • Надання конкурентоспроможних послуг з переказу коштів як українській діаспорі та вимушеним переселенцям з України, які залишили свої домівки, рятуючись від війни за кордоном, так і кожному, хто бажає підтримати українців та переказати кошти в Україну.
  • Зниження загальних розмірів комісій за переказ коштів принаймні на час агресії росії проти України як у односторонньому, так і у двосторонньому порядку.
  • Розкриття загальних розмірів комісій за переказ коштів, зокрема комісій, що застосовуються до обмінних курсів євро або гривні, встановлених ЄЦБ та Нацбанком України.
  • Спрямування зусиль на збереження доступності послуг з переказу коштів через мережу агентів та подальша їх цифровізація.

Які установи підписали угоду про зменшення вартості переказів

Спільну заяву підписали керівники платіжних організацій міжнародних платіжних систем та їхніх учасників, що здійснюють, зокрема, діяльність на території ЄС та України: Visa, Mastercard, Wise, Ria Money Transfer, Extrabanca, Small World, TransferGo, ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Райффайзен Банк, ПУМБ, А-БАНК, НоваПей, Укрпошта, УФГ.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Інноватори та консерватори: чому європейська платіжна інфраструктура поступається українській

Владислав Миронович 18 листопада 2022 15:15

Visa приєдналася до «Дія.City»

Вадим Добровольський 9 листопада 2022 17:54

Грошові перекази в Україну: чим скористатися, щоб надіслати кошти додому

Владислав Миронович 8 листопада 2022 18:45

НБУ вилучив із держреєстру три кредитні спілки

Катерина Колонович 28 жовтня 2022 17:52

Які проблеми НБУ вирішуватиме за нового голови

Ivan Verstyuk 25 жовтня 2022 21:00