Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Кількість нових бізнесів стабільно зростає — «Опендатабот»

Марія Макуха
Марія Макуха Редакторка стрічки новин
27 травня 2022 2 хвилин читання

Дедалі більше людей шукає роботу, водночас побільшало і реєстрацій нових компаній. Про це свідчать результати дослідження «Опендатабота».

Натепер на Work.ua розміщено 18 568 оголошень про пошук працівників. Це у понад три рази більше, аніж було у перші тижні після початку війни.

За даними сервісу пошуку роботи для ІТ-спеціалістів Djinni, за перший місяць війни кількість вакансій суттєво скоротилася, а сьогодні починає відновлюватися, хоча й не так стрімко, як кількість фахівців у пошуку роботи. Натепер на сайті розміщено 47 284 резюме, натомість кількість вакансій становить 15 339.

За даними сервісу пошуку роботи за кордоном Jooble, кількість вакансій за останній місяць поступово зростає. На сайті розміщено 32 720 оголошень про пошук працівників. Це в 1,3 раза більше, аніж було у перші тижні після війни, та майже удвічі менше, аніж було наприкінці лютого (61 563).

За даними «OLX Робота», кількість вакансій на робітничі спеціальності зросла до 32 855, однак це досі майже удвічі менше, аніж в останній довоєнний тиждень. Крім того, пропозицій роботи утричі менше за кількість тих, що відгукнулися — їх аж 99 541.

Однак стабільно зростає кількість нових бізнесів. Загалом від початку війни в Україні зареєстровано 28 442 ФОП та 4 584 нові компанії.

За даними української компанії з автоматизації закладів Poster POS, у порівнянні з останнім довоєнним тижнем натепер в Україні працює 68% закладів харчування, які генерують 70% прибутку. Кількість замовлень таксі, за даними сервісу «Бонд», відновилася лише на третину від довоєнних показників — 37%. За даними «Хорошоп», кількість продажів товарів на онлайн-майданчиках зросла до 85% від довоєнних показників. Для порівняння, у перші дні війни продажі впали аж до 7%.

Найбільшими викликами для бізнесу стали війна, логістичні труднощі та падіння продажів. Докладніше про те, що допомагає українському бізнесу повернутись у стрій, читайте за посиланням.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Народний супутник»: деталі угоди з ICEYE, технічні характеристики та нюанси роботи зі знімками

Роман Судольський 6 годин тому

Хто кого переможе в економічній війні та як довго ми зможемо прожити на рейках воєнної економіки. Головне з інтерв'ю з Володимиром Вахітовим (частина 2)

Олександр Тартачний 7 годин тому

На росії оштрафували Twitch на $33 тис. за відео про Бучу

Ольга Кротовська 18 серпня 2022 19:23

Як треба було готуватися до війни і як на це впливає поведінкова економіка. Головне з інтерв'ю з Володимиром Вахітовим (частина 1)

Олександр Тартачний 18 серпня 2022 15:30

Як українці жартують про купівлю супутника фондом Сергія Притули, поки росіяни одягають шапочки з фольги

Ольга Валькевич 18 серпня 2022 15:15