Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Бути не 90-м у списку на співбесіду, а одним із перших» — Вадим Друмов. Як Hillel IT School пришвидшує пошук роботи для студентів

Спекотне промо
Спекотне промо
22 листопада 2023 4 хвилин читання

«Вакансій стало менше, але й інтерес до роботи в IT-галузі лише зріс», — каже про поточний стан ринку Вадим Друмов, CEO Hillel IT School. І мати хороші знання вже not good enough. 

«Ти можеш бути найкращим у групі, з класною англійською та крутими проєктами, але якщо ти 90-й у списку на співбесіду, до тебе просто можуть не дійти. Тому й швидкість відгуку на вакансію залишається одним із найголовніших критеріїв твого працевлаштування» 
Вадим Друмов, CEO Hillel IT School

Як бути першим у черзі на співбесіду: кейс Hillel IT School

Однак встигати з навчанням, опановувати нову професію, а ще нескінченно моніторити сайти з пошуку роботи — неабияке завдання та навантаження. Тому в Hillel IT School створили унікальний продукт — спеціальний розділ «Пошук роботи». Де на власній платформі LMS існує цілий комплекс для користувача:

  • тисячі вакансій в одному місці й під рукою;
  • автоматизований конструктор резюме;
  • фідбек від наших HR-експертів.

Тобто студент має зручний доступ до вакансій від ІТ-компаній та з відповідних майданчиків, які відібрані спеціально для нього. Менеджери компанії завантажують вакансії у розділ, а студентам миттєво приходить повідомлення, що з’явилася вакансія, релевантна його досвіду та зазначеним інтересам.

Ще один камінь спотикання у пошуках роботи — створення резюме. 

«Часто створення  резюме — стресовий момент для студентів. Люди схильні прокрастинувати й через те, що не знають, як зробити цей документ максимально якісним й тому, що на все це потрібен час. Адже дійсно резюме — це комерційна пропозиція, в якій не можна помилитися.  Аби допомогти, ми й створили генератор резюме у системі особистого кабінету завдяки якому весь процес триватиме лише кілька хвилин, оскільки більшість даних заповнюються автоматично».
Вадим Друмов, CEO Hillel IT School

Резюме також можна надіслати на перевірку менеджерам із працевлаштування. 

«Ми знаємо, як працюють рекрутери та на що вони звертають увагу насамперед. Експерт за кілька секунд визначає, чи підходить кандидат. І, повірте, це не слова у перших рядках «комунікабельний» чи «стресостійкий». Наш генератор резюме ми створили, базуючись на потребах ринку, щоб кандидат зафіксував найголовніше».

Які переваги такий підхід дає студентам Hillel IT School 

Наприклад, за напрямом SMM було завантажено на наш ресурс понад тисячу вакансій. Таким чином студенту не доводиться вести пошук на кількох сайтах одразу та витрачати на це купу часу. Просто в одному місці, в одному розділі, який завжди під рукою, він отримує цілий комплекс відфільтрованої інформації саме для нього. 

Також часто студенти приходять з мрією працювати у конкретній компанії. Тому ми створили дашборд, де одразу можна побачити, які вакансії є від топроботодавців. 

У застосунку Hillel LMS створено цілу платформу для навчання та пошуку роботи. Саме така екосистема допоможе студентам максимально зручно та ефективно отримувати знання та розкривати свої можливості.

Тепер цей генератор резюме доступний для усіх, тож переходьте за посиланням та створюйте власне резюме.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи справді відгуки з попередніх місць роботи допоможуть вам знайти найкращого кандидата?

Олександр Тартачний 6 червня 2024 15:15

Як ментальний стан блокує пошук класної роботи на IT-ринку і як це подолати

Владислав Миронович 5 червня 2024 13:00

Як працює корпоративна служба першої психологічної допомоги у компанії DataArt

Сергій Коноплицький 1 червня 2024 10:30

Ринок праці IT — бухгалтери та маркетологи наздоганяють розробників

Сергій Коноплицький 28 травня 2024 10:16

10 кроків для збереження команди в кризовий час

Bogdan Levchenko 22 травня 2024 18:00