Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В «Укроборонпромі» розкрили родзинку нового ударного безпілотника

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
11 грудня 2022 2 хвилин читання

Український безпілотник з дальністю у 1000 км, розроблення якого завершується в «Укроборонпромі», матиме одну непритаманну дронам-камікадзе властивість. Як розповів керівник проєктів держконцерну Олег Болдирєва, він матиме можливість повернення. 

«Машина літає, машина зараз проходить навчання, тому що ми, говорячи про ударний безпілотник, говоримо про варіант камікадзе. Але ми, українці, дуже жадібні люди. У нас будуть камікадзе із можливістю повернення».
зауважив він в інтерв'ю «Настоящее время».

За його словами, як і будь-які інші безпілотники цей містить всередині як українські комплектуючі, так і вироблені за кордоном. 

«Практично всі БПЛА складаються частково з іноземних комплектуючих. Це – чесна відповідь. Вибач, але Україна не робить відеокамери потрібної роздільної здатності. Але все зібрати, покласти все в планер, подружити, створити програмне забезпечення, яке обслуговуватиме безпілотник, пов'язати його з наземною станцією і потім поборотися з РЕБ (засобами радіоелектронної боротьби) – це українське».
пояснив представник концерну.  

Болдирєв додав, що звісно його поява не переломить хід російсько-української війни, але, ймовірно, зможе змінити її правила. Він наголосив, що світ рухається у бік війни безпілотних роботизованих систем, і кожен новий військовий конфлікт це підтверджує.

Нагадаємо: новий багатоцільовий дрон від «Укроборонпром» знаходиться на завершальній стадії розроблення. В концерні пообіцяли презентувати його та показати нову «пташку» ЗМУ  до нового року. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Один з головних пріоритетів ЗСУ — розвиток засобів РЕБ

Владислав Паливода 24 травня 2024 22:59

Україна закупить дрони на 1,1 млрд грн

Владислав Паливода 21 травня 2024 17:48

Федір Мартинов про Innovation Hub, інновації в розробці дронів та інвестиції в miltech

Олександр Тартачний 20 травня 2024 13:05

Військові США критикують лазерну зброю після використання

Владислав Паливода 17 травня 2024 12:28

Перший у світі корабель-носій безпілонтників побудували у Китаї

Владислав Паливода 16 травня 2024 13:15