Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Україні зростає споживання електрики через похолодання

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
5 лютого 2023 2 хвилин читання

В Україні поступово зростає споживання електроенергії через похолодання. Очікується, що 6 лютого із початком робочого тижня споживання збільшиться. 

Як повідомили в «Укренерго«, після ремонту запрацювали два блоки на теплових електростанціях, але ще один блок вивели в аварійний ремонт. Протягом майже доби електроенергія імпортується.

«Дефіцит електроенергії дещо зменшився завдяки збільшенню виробництва, проте зберігається на суттєвому рівні. Наявний обсяг виробленої електроенергії досі недостатній для покриття споживання у повному обсязі», — зазначили в компанії.

Натепер вироблену електроенергію розподіляють на забезпечення роботи енергетичної та критичної інфраструктури, а також на покриття потреб промисловості та населення. У Київській та Одеській областях є мережеві обмеження. Фахівці розробляють резервні схеми заживлення Одеси та прилеглих територій.

У всіх областях, за винятком Київської та Одеської, обмеження будуть діяти лише з 16:00 до 20:00. В інший час доби обмеження споживання застосовувати не планують.

В «Укренерго» нагадали, що причина дефіциту електроенергії — пошкодження електростанцій та високовольтної мережі через російські атаки.

Раніше SPEKA розповідала, що Одеса знеструмлена через аварію на підстанції «Укренерго». Електропостачання відновлять після ремонтних робіт.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Укренерго» відновило енергоживлення Запорізької АЕС

Руслан Сорока 9 березня 2023 16:21

Скільки росія витратила на ракетну атаку 9 березня

Єлизавета Гогілашвілі 9 березня 2023 14:01

Як міні-ТЕЦ у регіонах врятують наступний опалювальний сезон в Україні

Руслан Сорока 1 березня 2023 15:29

Більшість українських айтівців відчули вплив блекаутів, проте зберегли дохід — дослідження

Руслан Сорока 27 лютого 2023 16:58

В Одеському регіоні з'явиться світло протягом доби — керівник РВА

Руслан Сорока 27 лютого 2023 15:29