Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Україні запустили освітню платформу для спеціалістів зі штучного інтелекту

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
8 вересня 2022 3 хвилин читання

Компанія Roosh запустила в Україні освітню онлайн-платформу AI HOUSE CLUB для ML-інженерів, дата сайнтистів та AI продакт-менеджерів.

Онлайн-платформа пропонує освіту від лідерів АІ/ML індустрії для поглиблення знань, розвитку продуктового мислення та кар'єрного зростання українських спеціалістів у сфері штучного інтелекту.

На платформі  зосереджені cohort-based курси та клуб з обговорення останніх наукових досліджень. Навчання в AI HOUSE CLUB проходитиме у форматі інтерактивних онлайн-курсів, під час яких студенти разом вивчатимуть матеріал у мінігрупах, так званих когортах. Цей метод орієнтований на співпрацю: студенти з однаковим рівнем знань одночасно проходитимуть комплексну навчальну програму.

Протягом когортного навчання учасники матимуть спільну відповідальність за завершення курсу, залишатимуться залученими до процесу через тематичні дослідження й розробку командних та індивідуальних проєктів

«Ключове завдання Roosh — розвиток продуктового ІТ та AI-сфери в Україні, зокрема за допомогою освіти. Метою створення нової платформи AI HOUSE CLUB є насамперед надання актуальних підходів у навчанні. Ми поєднали практичний досвід викладачів, постійну онлайн-фасилітацію і підтримку всередині ком»юніті. Такий підхід у навчанні дозволить спеціалістам зробити відчутний стрибок у своїй професії", — зазначає Сергій Токарєв, Founding Partner в Roosh. 

Викладачами стануть експерти-практики, які працювали з багатьма гіпотезами та мають досвід роботи у проривних AI-продуктах. Серед тічерів — Дмитро Войтех (Lead ML Engineer у Proxet/GIPHY), Тетяна Ярошенко (Head of Product y PAWA), Роман Кислий (PhD in Computer Science, Former Data Lead у Deloitte), Володимир Сидорський (Deep Learning Engineer у Respeecher, Kaggle Competition Master), Віктор Дідковський (Senior ML Engineer в Energi.ai).

Цього року заплановано старт чотирьох курсів:

  • MLOps: deep dive into modern ML productionalization
  • Product management for ML experts: from 0 to 1
  • Fake News Detection
  • Natural Language Processing: Trends & Solutions
«Курси націлені на спеціалістів, які хочуть освіжити або покращити свої знання. Потенційним студентам треба буде описати свій бекграунд та мотивацію під час реєстрації на курс. Це допоможе оцінити рівень вхідних знань апліканта та сформувати комфортний простір для навчання. Цей важливий крок дозволить сформувати таку когорту студентів, у якій учасники зможуть надавати один одному навіть більшу користь, ніж сам викладач», — Богдан Пономар, СЕО AI HOUSE CLUB.

Навчання в AI HOUSE CLUB починається 4 жовтня з курсу MLOps: deep dive into modern ML productionalization.

Протягом вересня та жовтня платформа проводитиме івенти різних форматів для ML/AI-спеціалістів за донат на ЗСУ та безоплатні paper-клуби для заглиблення у дослідницьке середовище.

Нагадаємо, раніше в Roosh поділилися лайфхаками, які допоможуть зберегти вдома високий рівень продуктивності та можливість отримувати задоволення від своєї роботи.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50

IT-холдинг Roosh купив за шестизначну суму частку в українському стартапі Neurons Lab

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 13:38

В Україні запустили для дівчат безкоштовні ІТ-курси зі створення застосунків на базі даних

Євген Муджирі 8 вересня 2022 12:18