Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Україні запрацює IT-система контролю за коштами на відновлення інфраструктури

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 листопада 2022 2 хвилин читання

Кабмін підтримав ініціативу Мінінфраструктури щодо впровадження Цифрової системи управління відбудови транспортної інфраструктури. Нова ІТ-система дозволить відстежувати весь цикл інфраструктурного проєкту — від проєктування до ремонту.

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дає старт експериментальному проєкту з впровадження Цифрової системи управління відбудовою транспортної інфраструктури. Завдяки їй процес відбудови пошкодженої та зруйнованої інфраструктури буде прозорим та відкритим для бізнесу, міжнародних партнерів, експертів та громадськості, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

«Нова ІТ-система дозволить відстежувати весь цикл інфраструктурного проєкту — від проєктування, проведення публічних закупівель, здійснення робіт з будівництва, реконструкції та ремонту до введення готових об'єктів у експлуатацію. Принцип „всі бачать все“ дасть змогу громадськості, міжнародним партнерам чітко розуміти, куди і як витрачаються кошти, спрямовані на відновлення. Спільно з партнерами працюємо над тим, щоб міжнародний реєстр збитків був інтегрований з українським реєстром пошкодженого майна, який є основою Цифрового управління відбудовою», — прокоментував міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

У подальшому ця система може стати основою Електронної системи управління відбудовою для усіх галузей. Також днями Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо репарацій Україні від росії, яка зокрема визнає необхідність створення у співпраці з Україною міжнародного механізму відшкодування збитків та міжнародного реєстру збитків.

Запуск Цифрової системи управління відбудовою транспортної інфраструктури запланований на початок 2023 року.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури України за підтримки проєкту USAID / UK aid ТАПАС розробляє Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації. Зважатимуть на інформацію про житло, зруйноване ворогом від 2014 року.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Сенситивність у мережі: як та чому Meta банить публікації про війну

Богдан Сухомлин 6 грудня 2022 17:15

«Схоже на автопілот на Tesla»: як розробляють, навчають і тестують чатботів

Олександр Тартачний 6 грудня 2022 16:45

Що робить і скільки платять: головні питання про роботу Project Manager в ІТ-компанії

Олександра Стеценко 6 грудня 2022 15:45

Кого найчастіше наймають в IT без досвіду: QA та Javascript

Катерина Колонович 6 грудня 2022 14:50

Держспецзв'язку захищатиме критичну інфраструктуру: що означає новий закон

Олександр Тартачний 5 грудня 2022 10:45