Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Україні створили застосунок, який дозволяє обслуговувати покупців під час блекауту

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
19 грудня 2022 3 хвилин читання

Мобільний застосунок Brave store забезпечує безперебійну роботу каси за відсутності світла та зв'язку. Вже багато мереж перейшли на роботу з ним.

Для того щоб магазини працювали під час відключення світла та зменшили кількість втрат, компанія Nielsen розробила й запустила новий проєкт для бізнесу — офлайн мобільний застосунок Brave store. Він дасть змогу магазинам партнерів працювати без світла та зв'язку. Застосунок працює офлайн із системами IOS та Android, повідомляє RAU.

Компанія забезпечує безкоштовну інтеграцію, навчання та запуск за 1-2 робочі дні після погодження деталей. Після завантаження та активації застосунку касир відкриває програму на власному девайсі (телефоні чи планшеті) та завантажує прайс-лист у форматі Exel.

Оновлювати прайс можна щодня чи щотижня. Переслати прайс-лист у фіксованому форматі xls можна навіть через месенджер чи електронну пошту. При цьому прайс буде перезалитий автоматично. Програма зберігає чеки та аналітику, дозволяє к'юаризацію чеків для швидкого проведення у системі чи виведення чеків у вигляді barcode. 

Застосунок для магазинів Brave Store Застосунок для магазинів Brave Store

У програму інтегрований сканер штрихкодів, інтерактивний пошук товару за внутрішнім кодом, внесення ваги для вагового товару, можливість легко видаляти помилковий товар чи вносити коментар (наприклад, номер клієнта для відправлення копії чека чи за рахунок інтегрованого додаткового сканера вносити акцизний номер товару та бачити загальну суму чека). Тобто враховані всі важливі та необхідні функціональні можливості: сканер, сканер акцизів, інтерактивний пошук, можливість маркування товарів (додаткове поле для внесення/сканування акцизного номера), мітка чеків, які потрібно буде надіслати покупцеві після повернення зв'язку та світла.

Система зберігає всі чеки та дає можливість не втрачати аналітику, передаючи дані за наявності інтернету через будь-яку кількість годин/днів.

Нагадаємо, що раніше український стартап Drill запустив застосунок-тренер зі стрільби. З його допомогою можна навчатися або покращити навички поводження зі зброєю як цивільним, так і військовим.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Львівській політехніці ветеранів навчатимуть ІТ

Олеся Дерзська 7 годин тому

DevOps-курси за донати війську: як працює ініціатива «Навчання за донат»

Аліна Баля 21 червня 2024 12:00

Головні висновки за 10 років розвитку харківського офісу SoftServe

Владислав Миронович 20 червня 2024 10:00

Благодійна конференція «Вчасно.Кращі Незламні» обʼєднає найкращі практики цифровізації бізнесу

Ольга Топольська 19 червня 2024 16:19

Приватність найвищого рівня. Як Apple показала конфіденційний AI, а Ілон Маск не зрозумів

Сергій Коноплицький 19 червня 2024 15:45