Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Україні створили чатбот психологічної допомоги «Друг»

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
1 грудня 2022 2 хвилин читання

Команда фахівців у сфері психічного здоров'я та ІТ-вці запустили чатбот «Друг. Перша допомога». Бот працює в Telegram та доступний користувачам 24/7. 

Автори проєкту розповіли, що він допомагає заспокоїтись після надзвичайно стресової події, коли страшно або виникла паніка. 

«Якщо розумієте, що не впораєтеся з емоціями самостійно, можна спробувати зробити це разом з чатботом. Він працює в Телеграмі та доступний 24/7. Навіть 10-20 хвилин, проведених з ботом щодня, допоможуть знизити напруження та можуть попередити психологічні розлади», — підкреслюють автори чатбота.

Алгоритм «Друга» розробили на основі найновіших психологічних і нейробіологічних досліджень та науково доведених протоколів.

У свою чергу дослідниця у сфері цифрової психіатрії та співзасновниця проєкту Соня Лагутіна підкреслила, що своєчасна підтримка і доступна психологічна допомога є найкращим варіантом профілактики будь-яких психологічних проблем.

«Українці проходять крізь складні стресові події. Важливо звертати увагу на свій стан і не применшувати рівень стресу», — додала психотерапевтка.

Раніше SPEKA повідомляла, що благодійний фонд «Діти Героїв», який допомагає дітям, що втратили батьків внаслідок війни в Україні та російської агресії, до кінця року планує взяти під опіку 5 тис. дітей.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Застосунок сповіщень про повітряні тривоги на росії б'є рекорди по завантаженням

Ганна Гілова 1 годину тому

Сприйняття брендів після виходу з ринку рф: соціологія та медіааналітика

Платформа LOOQME 19 годин тому

У техніці, яку США планували передати Україні з Кувейту, знайшли проблеми

Єлизавета Гогілашвілі 1 червня 2023 18:43

Офіційний застосунок ChatGPT тепер в українському App Store

Артем Житкевич 1 червня 2023 14:58

Data Science UA запустила аналог Tinder для спільноти AI-фахівців

Кіра Іванова 1 червня 2023 13:54