Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Україні працює онлайн-платформа допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
23 травня 2023 3 хвилин читання

В Україні працює онлайн-платформа «Аврора». Це безпечний, безоплатний та анонімний сервіс для постраждалих від насильства, пов’язаного з війною.

Головне завдання платформи — надати спеціалізовану професійну психотерапевтичну підтримку постраждалим. Для цього на «Аврорі» працюють фахівці та фахівчині, які мають досвід роботи з травмами. Зокрема, вони застосовують EMDR-терапію, що є високоефективним інструментом роботи з травматичними випадками, повідомила SoftServe у пресрелізі. 

Платформу реалізували UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення як екстрене реагування на повномасштабне вторгнення за сприяння Офісу віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та урядової уповноваженої з питань гендерної політики та за підтримки уряду Великої Британії. 

Сайт розробили волонтери компанії SoftServe у межах корпоративної pro bono програми OpenTech.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Як отримати допомогу постраждалим від насильства 

Потрібно зареєструватися на платформі, обрати спеціаліста(ку) та пройти до 15 безкоштовних сесій з психотерапевтом(кою) чи отримати консультації інших фахівців(чинь).

Команда платформи застосовує підхід, орієнтований на постраждалих. Послуги надають конфіденційно та анонімно з дотриманням високих професійних етичних стандартів, тож постраждалим не потрібно повідомляти особисту інформацію. Уся історія залишиться лише між людиною та фахівцем(чинею). 

Консультування відбувається телефоном або онлайн у зручний для людини час, адже завдяки цьому допомогу можуть отримати навіть постраждалі на тимчасово окупованих територіях України та за кордоном. На платформі працює кейс-менеджерка (фахівчиня з управління випадком), яка забезпечує тривалий супровід постраждалої особи, допомагає визначитись із потрібними послугами та забезпечує керування випадком для уникнення повторної травматизації та посилення ефективності наданої допомоги.

Також на платформі можна скористатися медичними та юридичними послугами щодо нагальних питань про здоров’я, зокрема репродуктивного, та захисту прав. Тут працюють психіатриня та гінекологиня, які можуть зробити огляд та призначити відповідне лікування, а також юрист та адвокатка, які надають юридичний супровід та консультації. 

Платформа надає допомогу кожному, хто звертається, натепер понад 175 людей скористалися її послугами. Дізнатися більше про послуги можна на сайті

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українська Boosters продала застосунок для сну Avrora та задонатила 3,5 млн грн прибутку

Вікторія Рудзінська 7 серпня 2024 20:26

«Аврора» створить власну радіостанцію

Олеся Дерзська 17 липня 2024 18:30

Безкоштовний доступ до OnlyFans запросила поліція США

Вікторія Рудзінська 9 липня 2024 20:33

Як IT-бізнес Харківщини допомагає Україні під час війни

Владислав Паливода 28 червня 2024 21:48

«Армія+»: Міноборони запускає новий чатбот у Telegram

Владислав Паливода 20 червня 2024 11:26