Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Україні легалізують віртуальні активи

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
19 січня 2023 2 хвилин читання

Про те, які зміни у сфері віртуальних активів очікують українців найближчим часом, розповіли представники Мінцифри у Давосі.

Користувачі з України зможуть захистити свої вкладення у криптоактивах, коли закон «Про віртуальні активи» набуде чинності. Адже законодавство заборонятиме криптобіржам, зареєстрованим в Україні, використовувати кошти своїх клієнтів без їхнього попереднього дозволу, доповідають у Мінцифри.

Оскільки Україна отримала статус кандидата на членство в ЄС, необхідно адаптувати наш закон до європейських норм MiCA (Markets in Crypto-Assets). У Мінцфири зараз працюють над цим спільно з Нацкомісією з цінних паперів та НБУ, розповіла директорка директорату цифрової економіки Мінцифри Юлія Пархоменко під час заходу Blockchain Hub Davos.

Легалізація віртуальних активів дозволить криптобізнесу працювати офіційно, залучати інвестиції в економіку та збільшувати податкові надходження до держбюджету.

Нещодавно стало відомо, що у лютому в Києві на Контрактовій площі відкриється культурний простір «Модуль тимчасовості». Квитки в МОТ можна буде оплатити через платіжну систему Whitepay у криптовалюті.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українське законодавство з регулювання віртуальних активів: що маємо і на що очікувати

Владислав Миронович 24 травня 2023 11:40

Криптовалюти: які бувають та як їх отримати

Владислав Миронович 22 травня 2023 17:15

День біткоїн-піци: на що сьогодні вистачить 10 000 BTC

Кіра Іванова 22 травня 2023 16:15

Binance навчає українських правоохоронців викривати криптовалютні злочини

Ганна Гілова 17 травня 2023 12:28

ЄС затвердив регулювання криптовалют, Україна вступила до кіберцентру при НАТО, Apple представила функції для людей з вадами слуху. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 17 травня 2023 07:05