Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Uklon розповіли, як працює застосунок під час блекауту

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 лютого 2023 2 хвилин читання

В умовах блекауту компанія Uklon оптимізує обсяг даних, які водій передає пасажирам, та пропонує скористатися полегшеною вебверсією застосунку RiderLite.

Після початку масованих обстрілів у жовтні виникла проблема з відсутністю інтернету у пасажирів та водіїв, а також перебої з GPS. CTO Uklon Віталій Дятленко в інтерв'ю для порталу DOU розповів, що фахівці компанії проаналізували метрики requests per second (rps) та кількість трафіку, щоб знайти рішення для того, аби застосунки сервісу таксі працювали в умовах обмежень, браку інтернету чи світла.

Раніше ми не надто акцентували на тому, скільки інформації виводиться на основний екран застосунку і наскільки вона важлива, щоб замовити поїздку, скільки трафіку та rps йде від користувача. Але після 10 жовтня провели низку досліджень, подумали над пріоритезацією, без чого продукт не може існувати (автокомпліти, піни, мапа, розрахунок вартості) і виокремили менш пріоритетні речі, які можна відкласти або які можуть працювати з помилкою за умови поганого інтернету
CTO Uklon Віталій Дятленко

 Окрім того, компанія пропонує замовляти Uklon через сайт Rider.Lite. Це полегшена вебверсія застосунку, обмежена за функціоналом, якщо порівнювати з нативним застосунком, проте її розмір вимірюється у кілобайтах.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Uklon підписав Меморандум Глобального договору ООН про спільні дії з антикорупції в Україні.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

​​Співзасновник Uklon увійшов до стратегічної ради Diia.City United

Кіра Іванова 2 травня 2024 14:16

Uber розширить налаштування безпеки для пасажирів: як це працюватиме

Вікторія Рудзінська 11 квітня 2024 17:22

Uklon припинятиме роботу у комендантську годину

Богдан Камінський 14 березня 2024 16:06

Більше самокатів та фокус на Азії: як змінюється ринок райдхейлінгу. Інсайти від СЕО Uklon

Анна Нагорна 26 лютого 2024 16:55

Uklon у Києві буде пропонувати пройти пішки частину маршруту

Богдан Камінський 29 січня 2024 16:48