Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У ШІ-застосунку Talk With Jesus можна есемеснути Ісусу, Діві Марії та навіть Сатані, але за гроші

Богдан Камінський
Богдан Камінський
14 серпня 2023 2 хвилин читання

Компанія Catloaf Software створила застосунок зі штучним інтелектом Text With Jesus, який дозволяє поспілкуватися з Ісусом Христом, іншими біблійними персонажами та навіть Сатаною. Про це пише Business Insider.

Застосунок працює на базі ChatGPT. За щомісячну передплату в $2,99 штучний інтелект може швидко надати щоденну молитву або тлумачення біблійного вірша. Проте боти обережно ставляться до політично чутливих запитань.

На запитання про гомосексуалізм ШІ-Ісіс відповів, що у Біблії «згадують про одностатеві стосунки у кількох уривках», але «їхня інтерпретація може варіюватися залежно від людей та релігійних традицій».

ШІ-Сатана також відрізняється від звичних уявлень про диявола. Відповідаючи на те саме запитання про сексуальність, бот зазначив, що Біблія «вчить нас любити наших ближніх і ставитися до інших з добротою і повагою». Також він застерігає від приєднання до екстремістських політичних партій.

Водночас штучна Діва Марія засудила аборти, але висловила повагу до права вибору та «пошуку альтернатив».

Що відомо про Catloaf Software

Catloaf Software базується у Лос-Анджелесі. Компанія розробила подібні застосунки, де користувачі можуть поспілкуватися з історичними постатями, зокрема із засновниками США та Оскаром Вайлдом.

За словами директора фірми Стефана Пітера, боти не займають провокаційних позицій і дають більш інклюзивні відповіді. Під час розробки Text With Jesus він не консультувався з богословами, але запросив церковних лідерів протестувати застосунок.

Пітер розповів, що деякі пастори скаржилися на напружений тон штучного Ісуса, але загалом відгуки були «досить хороші». На їх основі розробники оновили ботів, щоб вони розмовляли більш природно та не забували, що повинні отримувати інформацію з Біблії.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta навчила ШІ-модель SeamlessM4T перекладати мову з емоційною забарвленістю

Артем Житкевич 53 хвилини тому

Seeing AI від Microsoft для користувачів із проблемами зору, вийшов на Android

Богдан Камінський 1 годину тому

ByteDance запустить платформу для створення ШІ чат-ботів

Артем Житкевич 1 годину тому

Cтартап Biomemory створив технологію збереження повідомлень в ДНК-пам’яті

Богдан Камінський 2 години тому

WhatsApp дозволив користувачам iOS ділитися фотографіями та відео в оригінальній якості

Богдан Камінський 3 години тому