Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У ніч на 29 грудня у Twitter стався масштабний збій

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
29 грудня 2022 2 хвилин читання

Тисячі користувачів соціальної мережі Twitter повідомляли, що не змогли отримати доступ до сайту. Компанія поки що ніяк не прокоментувала подію.

Тисячі користувачів Twitter повідомили про проблеми з доступом до сайту сьогодні вночі на Downdetector. Згідно з повідомленнями людей, збій почався незадовго до 19:00 за східним часом і досяг свого піку близько 19:44. Звіти Downdetector також вказують на те, що більшість людей мали проблеми з доступом до самого сайту — лише частина мала проблеми із завантаженням соціальної мережі через додатки, повідомляє Engadget.

Користувачі, які не змогли отримати доступ до сайту, бачили повідомлення «щось пішло не так, але не хвилюйтеся — це не ваша вина». Twitter ще не зробив офіційної заяви про збій. Обліковий запис служби підтримки Twitter нічого не писав про це, і коли деякі користувачі писали про те, що Twitter зламався, Ілон Маск відповів, що у нього немає проблем із завантаженням соціальної мережі.

Директор з досліджень служби інтернет-моніторингу NetBlocks Ісік Матер сказав The New York Times, що «проблеми з Twitter спостерігаються у багатьох країнах і широко поширені». 

Нагадаємо, що напередодні Різдва Маск розповів, що відключив одну з більш чутливих серверних стійок Twitter, але соціальна мережа досі працює. Відтоді як Ілон Маск придбав Twitter за $44 млрд у жовтні компанія звільнила майже половину робочої сили та тисячі підрядників. Один із колишніх співробітників сказав The Washington Post у листопаді, що їм відомо про шість критичних систем, у яких «більше немає жодного інженера».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Голова відділу Trust&Safety Twitter пішла з компанії

Єлизавета Гогілашвілі 8 годин тому

Ілон Маск обвалив вартість Twitter до 33% від ціни на момент купівлі

Ганна Гілова 31 травня 2023 11:51

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41

Meta може запустити конкурента Twitter вже наступного місяця

Ганна Гілова 23 травня 2023 08:35

ШІ згенерував вибух у Пентагоні, розпочалися тренування пілотів на F-16, Ірландія оштрафувала Meta на рекордну суму. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 23 травня 2023 07:00