Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Китаї заборонили користуватися ChatGPT

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
23 лютого 2023 2 хвилин читання

Китай забороняє використовувати ChatGPT. Уряд наказав великим китайським компаніям блокувати людям доступ до популярного чат-бота

Як повідомляє CNN, заборону від регуляторів отримали майже усі великі технологічні холдинги країни, серед них Tencent Holdings, Ant Group та Alibaba Group Holding. Крім того, компанії також будуть звітувати перед регуляторами, перш ніж запускати власні сервіси чат-ботів

У цензурованому вебпросторі Китаю й раніше не було офіційного доступу до ChatGPT, проте деякі користувачі мали доступ до бота за допомогою VPN.

Зазначається, що такий крок регулятори зробили на тлі негативної реакції уряду проти ChatGPT. У понеділок державне китайське ЗМІ China Daily опублікувало публікацію, що чат-бот «може допомогти уряду США в його поширенні дезінформації та маніпулюванні глобальними наративами для власних геополітичних інтересів».

«Наше розуміння з самого початку полягає в тому, що ChatGPT ніколи не зможе потрапити в Китай через проблеми з цензурою, і Китаю знадобляться власні версії ChatGPT», — зазначив один з представників OpenAI, які створили популярного чат-бота. 

Раніше SPEKA розповідала, що у Китаї запустили власну платформу MOSS, конкурента ChatGPT. Однак через кілька годин після запуску платформа вийшла з ладу.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Computex 2023: Nvidia використала штучний інтелект, щоб навчити неігрових персонажів говорити (відео)

Олександр Тартачний 18 хвилин тому

ChatGPT згенерував недійсні судові справи для юриста з США

Кіра Іванова 22 години тому

Нескінченний стрим Спанч Боба

Ганна Гілова 28 травня 2023 11:32

The Washington Post сформувала команди, відповідальні за ШІ

Ольга Горбенко 28 травня 2023 09:38

Київ очима штучного інтелекту. Майдан, метро, каштани та київська перепічка

Єлизавета Гогілашвілі 28 травня 2023 08:30