Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Китаї заборонили користуватися ChatGPT

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
23 лютого 2023 2 хвилин читання

Китай забороняє використовувати ChatGPT. Уряд наказав великим китайським компаніям блокувати людям доступ до популярного чат-бота

Як повідомляє CNN, заборону від регуляторів отримали майже усі великі технологічні холдинги країни, серед них Tencent Holdings, Ant Group та Alibaba Group Holding. Крім того, компанії також будуть звітувати перед регуляторами, перш ніж запускати власні сервіси чат-ботів

У цензурованому вебпросторі Китаю й раніше не було офіційного доступу до ChatGPT, проте деякі користувачі мали доступ до бота за допомогою VPN.

Зазначається, що такий крок регулятори зробили на тлі негативної реакції уряду проти ChatGPT. У понеділок державне китайське ЗМІ China Daily опублікувало публікацію, що чат-бот «може допомогти уряду США в його поширенні дезінформації та маніпулюванні глобальними наративами для власних геополітичних інтересів».

«Наше розуміння з самого початку полягає в тому, що ChatGPT ніколи не зможе потрапити в Китай через проблеми з цензурою, і Китаю знадобляться власні версії ChatGPT», — зазначив один з представників OpenAI, які створили популярного чат-бота. 

Раніше SPEKA розповідала, що у Китаї запустили власну платформу MOSS, конкурента ChatGPT. Однак через кілька годин після запуску платформа вийшла з ладу.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta тестує штучний інтелект на панелі пошуку в Instagram

Вікторія Рудзінська 3 години тому

ШІ виходить на новий рівень: OpenAI пропонує ChatGPT великим компаніям, зокрема Microsoft

Вікторія Рудзінська 4 години тому

Apple планує нові Mac на базі M4 з акцентом на штучний інтелект — Bloomberg

Богдан Камінський 5 годин тому

Підписники ChatGPT Plus отримали доступ до GPT-4 Turbo

Богдан Камінський 5 годин тому

Microsoft пропонує Пентагону використовувати DALL-E в Azure для військових цілей

Богдан Камінський 11 квітня 2024 19:51