Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У «Дії» з'являться документи про освіту

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
4 листопада 2022 1 хвилин читання

До переліку документів у застосунку «Дія» додадуть дипломи про вищу освіту та шкільні атестати. Це буде особливо корисним для тих, хто через війну та евакуацію втратив ці документи.

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, уряд ухвалив постанову про запуск у застосунку державних послуг «Дія» цифрових дипломів про освіту та шкільних атестатів. Мінцифри, Міносвіти та Державна податкова служба почали працювати над розробкою.

Михайло Федоров
міністр цифрової трансформації України

За час повномасштабної війни багато українців втратили свої дипломи та атестати. Забули вдома під час евакуації, залишили у тимчасово окупованих містах, частина була просто знищена під час ворожих ракетних обстрілів. Відновити документи про освіту — доволі складний бюрократичний процес. Тому їх цифровізація — це не тільки про зручність, але і про спрощення життя для тисяч ВПО.

З цим нововведенням українці зможуть отримати доступ до своїх дипломів та атестатів про освіту, дані яких містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Документи у смартфоні замість паперових можна буде використати у всіх ситуаціях — під час працевлаштування, вступу до університету, оформлення у службі зайнятості.

У Мінцифри поки що не повідомляють, коли саме нова послуга з'явиться у3 «Дії».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи потрібна айтівцям університетська освіта? Відповідають топові IT-компанії

Юлія Даниленко 2 червня 2023 10:17

Ілон Маск прибув до Китаю, Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone, США виділять Україні $300 млн військової допомоги. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 1 червня 2023 07:09

«Дія» модернізувала найпопулярніші послуги у сфері будівництва

Ольга Горбенко 31 травня 2023 18:30

BAE Systems відкриє офіс в Україні, MSI та Mercedes представили ігровий ноутбук, українці купили в «Дії» 1 млн військових облігацій. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 31 травня 2023 07:06

Українці придбали у «Дії» 1 млн військових облігацій

Ольга Горбенко 30 травня 2023 19:31