Успішних розробників дронів для ЗСУ запросили пройти випробування на полігоні
73 команди представили новітні технології для армії на Drone Demo Day. Три з них отримали гранти у розмірі $5 тис. на реалізацію проєктів.
Стартапи та технології у сфері безпілотних літальних апаратів презентували 73 команди. Військові відзначили більшість стартапів та запросили їх пройти випробування на полігон. Також три команди отримали гранти у розмірі $5 тис. від Київської школи економіки на реалізацію власних проєктів, повідомляє Міністерство цифрової трансформації.
Що швидше будуть розвиватися технології mil-tech-напряму та застосовуватися на полі бою, то швидше ми переможемо російських окупантів.
Ці технології стосуються:
- повітряних, наземних та підводних БпЛА;
- засобів зв'язку для військових боєприпасів та систем скидання для безпілотників;
- засобів радіоелектронної боротьби і радіоелектронної розвідки;
- програмного забезпечення;
- систем розмінування;
- механізмів транспортування для військових;
- інших технологій, необхідних для обслуговування БпЛА в польових умовах.
Організатори планують проводити захід Drone Demo Day регулярно, тому стартаперів, які мають власний mil-tech-проєкт, запрошують стежити за новинами та долучатися.
Нагадаємо, що нещодавно український стартап AeroDrone отримав дозвіл на експлуатацію у ЗСУ двох типів безпілотних авіаційних комплексів. Тим часом українські розробники продовжують продовжують наводити жаху на ворогів невидимими дронами: харківчани створили безпілотник «Ельф», а дніпряні — «Чаклун».