Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Укрзалізниця» отримала нового голову правління

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
21 березня 2023 2 хвилин читання

Кабмін призначив новим головою правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Лященка. Він обійматиме посаду два роки.

Як розповів віцепрем'єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, до призначення Лященко обіймав посаду члена правління залізниці й відповідав за фінансовий блок питань.

За словами Кубракова, за участі Лященка за рік повномасштабного російського вторгнення в УЗ впровадили низку «фактично революційних змін». Серед них прямі контакти з виробниками енергоресурсів, виплати за двома випусками єврооблігацій та кілька інших управлінських рішень.

«Зараз перед Євгеном Лященком, як перед керівником АТ „Укрзалізниця“, поставлені три ключові задачі. Перша – продовження реформи УЗ, а саме виділення окремих бізнес-вертикалей відповідно до сфери діяльності (пасажирська, вантажна, виробнича та інфраструктурна) і відповідність до європейського законодавства, особливо в питаннях безпеки та інклюзивності. Друга – виконання інвестиційної програми – розвиток експортних шляхів та створення необхідної інфраструктури, електрифікація необхідних залізничних ділянок тощо. Третя – вихід компанії на беззбитковість. Тут вже ухвалений План необхідних заходів та є воля на виконання», — зазначив Кубраков. 

Що відомо про нового очільника Укрзалізниці

З 2012 року Євген Лященко обіймав посаду фінансового директора «Медіа Група Україна», а з 1 липня 2014 року був призначений директором холдингу.

У травні 2019 року Євген Лященко прийняв рішення піти з компанії і розвивати кар'єру поза межами групи. У жовтні 2021 року Лященка призначили членом правління «Укрзалізниці», на цій посаді він опікувався фінансовими питаннями.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Застосунок «Укрзалізниці» не працюватиме: скільки триватимуть роботи

Ольга Горбенко 25 травня 2023 17:45

AI Copilot від Microsoft вийде в червні, УЗ може інтегрувати «Дію» в застосунок, Adobe додала ШІ у Photoshop. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 24 травня 2023 07:03

«Укрзалізниця» може інтегрувати «Дію» у власний застосунок, щоб відрізняти жінок від чоловіків

Кіра Іванова 23 травня 2023 15:26

Коли чекати окремих жіночих і чоловічих купе

Дмитро Мухін 23 травня 2023 14:08

Укрзалізниця ввела інструкції щодо маршрутів через застосунок.

Максим Красіков 16 травня 2023 19:42