Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Укрзалізниця» отримала нового голову правління

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
21 березня 2023 2 хвилин читання

Кабмін призначив новим головою правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Лященка. Він обійматиме посаду два роки.

Як розповів віцепрем'єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, до призначення Лященко обіймав посаду члена правління залізниці й відповідав за фінансовий блок питань.

За словами Кубракова, за участі Лященка за рік повномасштабного російського вторгнення в УЗ впровадили низку «фактично революційних змін». Серед них прямі контакти з виробниками енергоресурсів, виплати за двома випусками єврооблігацій та кілька інших управлінських рішень.

«Зараз перед Євгеном Лященком, як перед керівником АТ „Укрзалізниця“, поставлені три ключові задачі. Перша – продовження реформи УЗ, а саме виділення окремих бізнес-вертикалей відповідно до сфери діяльності (пасажирська, вантажна, виробнича та інфраструктурна) і відповідність до європейського законодавства, особливо в питаннях безпеки та інклюзивності. Друга – виконання інвестиційної програми – розвиток експортних шляхів та створення необхідної інфраструктури, електрифікація необхідних залізничних ділянок тощо. Третя – вихід компанії на беззбитковість. Тут вже ухвалений План необхідних заходів та є воля на виконання», — зазначив Кубраков. 

Що відомо про нового очільника Укрзалізниці

З 2012 року Євген Лященко обіймав посаду фінансового директора «Медіа Група Україна», а з 1 липня 2014 року був призначений директором холдингу.

У травні 2019 року Євген Лященко прийняв рішення піти з компанії і розвивати кар'єру поза межами групи. У жовтні 2021 року Лященка призначили членом правління «Укрзалізниці», на цій посаді він опікувався фінансовими питаннями.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Іноземці зможуть відкривати бізнес в Україні онлайн

Богдан Камінський 5 вересня 2023 18:07

«Укрзалізниця» запустила сервіс онлайн-замовлення вагонів для людей з інвалідністю

Юлія Мирська 1 вересня 2023 10:57

Уряд вирішив розробити правопис латинкою для кримськотатарської мови

Артем Житкевич 31 липня 2023 21:24

«Укрзалізниця» розробила новий міжнародний електронний квиток українською та англійською

Юлія Мирська 26 липня 2023 11:49

Uber надає 10% кешбеку на поїздку з або на вокзали в Україні

Богдан Камінський 24 липня 2023 16:18