Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Укрпошта» переходить на нове ПЗ від ірландської компанії Escher. Воно допоможе автоматизувати роботу листонош, а відділення працюватимуть на 50-70% швидше

SPEKA Media
26 жовтня 2021 3 хвилин читання

На презентації нового ПЗ SPEKA поговорила з гендиректором «Укрпошти» Ігорем Смілянським та гендиректором Escher Броуді Бюлером

26 жовтня «Укрпошта» оголосила про підписання контракту з ірландським постачальником софту для диджиталізації поштових операторів Escher. Компанію обрали за тендером у межах кредитної програми ЄБРР. Сума угоди — 7,8 млн євро. Згідно з контрактом, до кінця наступного року відділення «Укрпошти» отримають фронт-офісну систему Escher Riposte.

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський пояснив SPEKA головні фішки нового програмного забезпечення.

  • Більше жодних папірців. Накладні, списки завдань для листонош — усе буде в електронному вигляді. Щоб підтвердити отримання чи відправлення посилки, клієнт зможе поставити цифровий підпис прямо на екрані смартфону або планшета.
  • Система підтримуватиме офлайн-режим. У віддалених селах з поганим покриттям пересувні відділення зможуть опрацьовувати запити без доступу в інтернет. Щойно зв'язок відновиться, всі дані підтягнуться автоматично. Потрібен лише пристрій на Android.
  • Перевчати працівників не доведеться. Інтерфейс програми максимально зрозумілий для усіх, навіть для людей із мінімальною комп'ютерною грамотністю.
  • Трекер посилок стане зручнішим. Продовжити термін зберігання посилки або змінити адресу її доставки можна буде у мобільному застосунку.
  • У відділеннях встановлять примірочні. Замовляючи «Укрпоштою» одяг, клієнти зможуть вчасно відмовитися від невдалої покупки і повернути товар. Аналогічний механізм компанія Escher нещодавно запровадила у Канаді.
  • Кожна операція в Escher Riposte — це 8-10 кліків і 45 секунд часу. Поки що працівники «Укрпошти» використовують застарілий софт, створений іще 2006 року. Через це оброблення одного запиту триває майже п'ять хвилин (35-40 кліків).
«За попередніми розрахунками, робота відділень „Укрпошти“ пришвидшиться на 50-70%», — наголосив у коментарі для SPEKA генеральний директор Escher Броуді Бюлер.
Броуді Бюлер

Програмне забезпечення від Escher використовують у понад 30 країнах. Приміром, для пошти Канади компанія модернізувала операції роздрібної торгівлі, для пошти Норвегії оновила поточну модель роздрібних послуг та створила «єдине вікно» у пунктах обслуговування.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Звʼязок зі світом відновили: «Укрпошта» доставила Starlink до Балаклеї

Євген Муджирі 13 вересня 2022 14:48

Мобільна лазня для ЗСУ, лист щастя для окупанта, iOS 16. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 13 вересня 2022 09:39

«Укрпошта» випустить конверт із привітанням до російських окупантів

Євген Муджирі 12 вересня 2022 09:59

«Укрпошта» почала продавати марку «Пес Патрон»: як і де її можна купити

Ірина Маринюк 1 вересня 2022 17:44

На Amazon та eBay «Укрпошта» напродавала марок на 5,3 млн грн

Ольга Кротовська 31 серпня 2022 14:10