Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Укрпошта виплатила майже 2 млрд грн ВПО та мешканцям деокупованих територій — Дмитро Поліщук

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
17 листопада 2022 2 хвилин читання

Після звільнення українських територій Укрпошта виплачує людям пенсію та соціальні виплати одразу за декілька місяців, в повному обсязі за весь термін, який ці виплати не здійснювались через окупацію. Про це в інтерв'ю SPEKA розповів заступник гендиректора Укрпошта з розвитку мережі Дмитро Поліщук.

Крім того, сплачуються фінансова допомога від міжнародних партнерів: зокрема, Товариства Червоного Хреста України, Міжнародної організації з питань міграції в Україні, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Таким чином, тільки для ВПО та мешканців деокупованих територій Укрпошта виплатила майже 2 млрд грн виплат. 

«Все це великі суми, тому важливо правильно організувати безпеку працівників під час виплати. Також коли ЗСУ звільняють населений пункт, місцева влада може вже наступного дня вимагати, щоб Укрпошта привезла туди пенсії. Адже такі виплати є індикатором соціальної стабільності в регіоні», — говорить Поліщук. 

Укрпошта заздалегідь попереджає ВЦА, якого числа та в яких населених пунктах планує організувати виплати. Ці дії координуються з Пенсійним фондом та іншими партнерами щодо інших цільових виплат. 

«Отримуємо відповідні відомості, замовляємо готівкові кошти в банків партнерів, тощо. ВЦА допомагає з організацією безпеки та супроводу, в тому числі за допомогою військових. Особливо це актуально на щойно деокупованих територіях, де ми ще не відновили стаціонарні відділення„, — розказав Поліщук. 

За його словами, люди отримують кошти виключно готівкою. Інших інструментів в Укрпошти поки немає. «Там, куди ми це везем, ні банкоматів, ні іншої інфраструктури як правило не існує, або вона відновлюється значно пізніше. Також, дуже важливо, відразу дати людям можливість придбати за ці виплачені кошти саме необхідне. Тому ми відразу окрім готівки везем продукти харчування, побутову хімію, тощо. Повірте, це вкрай актуально на деокупованих територіях зараз», — розповідає Поліщук. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Корисні сервіси, які спростять життя українським експортерам

Володимир Жиляєв 1 грудня 2022 16:00

Перший потяг до звільненого Херсону вирушить сьогодні, 18 листопада

Катерина Колонович 18 листопада 2022 11:12

«Коли ЗСУ звільняють населений пункт, місцева влада може вже наступного дня просити привезти туди пенсії» — Дмитро Поліщук

Христина Коновалова 17 листопада 2022 15:38

645 відділень Укрпошти розташовані на окупованих територіях — Дмитро Поліщук

Христина Коновалова 17 листопада 2022 13:43

Відділення Укрпошти зможуть працювати навіть без інтернету та світла — Дмитро Поліщук

Христина Коновалова 17 листопада 2022 11:46