Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Укрпошта та Poczta Polska спростять пересилку відправлень між країнами

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
18 серпня 2022 3 хвилин читання

«Укрпошта» та Пошта Польщі підписали меморандум, який значно спросить пересилання поштових відправлень між державами. Документ передбачає поглиблення співпраці за ключовими напрямками, такими як розвиток електронної комерції, спрощення логістики, митних процедур та оформлення відправлень між Україною та Польщею, створення спільних продуктів, у тому числі з міжнародної доставки та філателістичних випусків.

«Poczta Polska активно підтримує своїх українських колег з початку російської агресії проти України. Поточна геополітична ситуація створює нові рамки для співпраці, яку ми хочемо поглибити та краще координувати. Від цього виграють обидва національні поштові оператори, а також наші клієнти, які живуть по обидва боки кордону», — прокоментував Томаш Здзікот, президент Poczta Polska.

За словами генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського, багато українців мають рідних, зокрема в Польщі, з якими підтримують зв'язок. Крім того, для багатьох з них експортні продажі на міжнародних майданчиках є єдиним джерелом доходу для їх сімей. Тому Укрпошта спрямовує всі зусилля на зростання ефективності експортних відправлень та на полегшення логістики, чого безперечно вдасться досягти завдяки більш тісній співпраці із Поштою Польщі.

«Укрпошта, як національний поштовий оператор, який представляє інтереси України на світовій арені у сфері поштово-логістичних послуг, цим меморандумом з Поштою Польщі чітко декларує свій намір поглиблювати інтеграцію з європейськими країнами у сфері надання поштових послуг, аби українці могли так само легко і швидко надсилати відправлення за кордон, як вони це роблять у межах України», — прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Наступним кроком планується впровадження спеціальних логістичних продуктів. Це стане продовженням попередніх ініціатив, які Польща ввела в рамках підтримки України: з поштових відділень Пошти Польщі, що приймають відправлення EMS, можна було безкоштовно відправити своїм рідним в Україну гуманітарну допомогу, обравши продукт EMS вагою до 20 кг.

Як вже повідомлялося раніше, "Укрпошта" планує випускати марки в NFT-форматі. Першою українською NFT-маркою стане марка "Русскій воєнний корабль, іді…".

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Які IT-спеціальності мають найбільший попит в Україні та Польщі

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 13:35

Україна увійшла до топ-3 лідерів з використання криптовалюти у світі

Євген Муджирі 15 вересня 2022 15:17

Час настав: в ЄС готові приєднати Україну до своєї роумінгової зони

Ірина Маринюк 14 вересня 2022 14:16

Більшість українських стартапів вижили під час війни, однак нових інвестицій може не бути

Ірина Маринюк 14 вересня 2022 12:13

Звʼязок зі світом відновили: «Укрпошта» доставила Starlink до Балаклеї

Євген Муджирі 13 вересня 2022 14:48