Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український стартап створив застосунок, у якому можна навчатися стріляти

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 грудня 2022 3 хвилин читання

Український стартап Drill запустив застосунок-тренер зі стрільби. З його допомогою можна навчатися або покращити навички поводження зі зброєю як цивільним, так і військовим.

Український military tech стартап Drill створив застосунок, за допомогою якого всі охочі можуть навчатися та покращити навички стрільби. Програма доступна для завантаження в App Store та Google Play. Для українців доступ буде безкоштовним до кінця війни, повідомляє Vector. 

У створенні та тестуванні взяли участь українські та міжнародні експерти: військові, спортсмени та представники охоронних організацій. Застосунок розроблено як для військових, так і цивільних. Наразі в ньому є два курси з віртуальними тренуваннями на пістолеті та карабіні (АР15/АК74):

  • «Сухий базовий карабін» (сухий — означає без патронів або з інертними навчальними) — для отримання і розвиток базових навичок володіння карабіном.
  • «Сухий базовий пістолет» — тренування з пістолетом для оволодіння базовими навичками та їх розвитку.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Промовідео від Drill

Також користувачам доступні сім уроків на 17 вправ різного рівня складності на поводження зі зброєю.  Можна скласти власну програму тренувань. 

«Цей проєкт народився із захоплення стрільбою і тактичними тренуваннями, але набув надзвичайної актуальності з початком війни з Росією. Drill — це певною мірою унікальний мобільний додаток для навчання тактичній стрільбі та самозахисту, адже ті застосунки, які є на світовому ринку, містять не структуровану інформацію, незручні у використанні, дорого коштують або спрямовані на вирішення вузьких завдань. Розробляючи Drill, ми з командою хотіли створити віртуального персонального тренера, з яким буде зручно працювати незалежно від місця перебування, часу та середовища: тренування в окопах, стрілецькому тирі або вдома», — коментує співзасновник і СЕО стартапу Олександр Гусаров.

Найближчим часом в Drill розширять перелік видів зброї, доступної для віртуальних тренувань, а також програм та вправ. У наступні три роки команда планує перетворити Drill на мультиплатформенний універсальний інструмент: будь-який власник зброї зможе отримати у додатку доступ до різноманітної профільної інформації. У планах також вихід на ринки США, Мексики, Бразилії та країн Євросоюзу.

Нагадаємо, що наприкінці 2021 року стартап Drill отримав від Українського фонду стартапів $25 тис. гранту. Як бачимо, вони використали їх з користю.

Окрім того, нещодавно фонд Google for Startups Ukraine Support обрав 25 українських стартапів для фінансування. Автори отримають 5 млн євро інвестицій. Окрім фінансів, Google for Startups надаватиме всім стартапам менторські сесії та технічну підтримку. Загалом, с початку роботи Фонду (березень 2022), Google for Startups Ukraine Support обрав 58 проєктів для фінансування. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як перевірити ідею IT-стартапу і не вбити на це роки життя і сотні тисяч доларів

Maryna Pavliuk 11 липня 2024 22:42

Mission Possible оголосив набір для стартапів на ранніх стадіях — як взяти участь

Владислав Паливода 11 липня 2024 22:38

«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр

Олеся Дерзська 10 липня 2024 15:33

Шість українських стартапів перемогли у Health Pre-Acceleration Demo Day

Олеся Дерзська 10 липня 2024 13:26

Михайло Федоров: Працюємо над збільшенням кількості стартапів в Україні

Сергій Коноплицький 5 липня 2024 12:06