Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український стартап створив застосунок, у якому можна навчатися стріляти

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 грудня 2022 3 хвилин читання

Український стартап Drill запустив застосунок-тренер зі стрільби. З його допомогою можна навчатися або покращити навички поводження зі зброєю як цивільним, так і військовим.

Український military tech стартап Drill створив застосунок, за допомогою якого всі охочі можуть навчатися та покращити навички стрільби. Програма доступна для завантаження в App Store та Google Play. Для українців доступ буде безкоштовним до кінця війни, повідомляє Vector. 

У створенні та тестуванні взяли участь українські та міжнародні експерти: військові, спортсмени та представники охоронних організацій. Застосунок розроблено як для військових, так і цивільних. Наразі в ньому є два курси з віртуальними тренуваннями на пістолеті та карабіні (АР15/АК74):

  • «Сухий базовий карабін» (сухий — означає без патронів або з інертними навчальними) — для отримання і розвиток базових навичок володіння карабіном.
  • «Сухий базовий пістолет» — тренування з пістолетом для оволодіння базовими навичками та їх розвитку.

Промовідео від Drill

Також користувачам доступні сім уроків на 17 вправ різного рівня складності на поводження зі зброєю.  Можна скласти власну програму тренувань. 

«Цей проєкт народився із захоплення стрільбою і тактичними тренуваннями, але набув надзвичайної актуальності з початком війни з Росією. Drill — це певною мірою унікальний мобільний додаток для навчання тактичній стрільбі та самозахисту, адже ті застосунки, які є на світовому ринку, містять не структуровану інформацію, незручні у використанні, дорого коштують або спрямовані на вирішення вузьких завдань. Розробляючи Drill, ми з командою хотіли створити віртуального персонального тренера, з яким буде зручно працювати незалежно від місця перебування, часу та середовища: тренування в окопах, стрілецькому тирі або вдома», — коментує співзасновник і СЕО стартапу Олександр Гусаров.

Найближчим часом в Drill розширять перелік видів зброї, доступної для віртуальних тренувань, а також програм та вправ. У наступні три роки команда планує перетворити Drill на мультиплатформенний універсальний інструмент: будь-який власник зброї зможе отримати у додатку доступ до різноманітної профільної інформації. У планах також вихід на ринки США, Мексики, Бразилії та країн Євросоюзу.

Нагадаємо, що наприкінці 2021 року стартап Drill отримав від Українського фонду стартапів $25 тис. гранту. Як бачимо, вони використали їх з користю.

Окрім того, нещодавно фонд Google for Startups Ukraine Support обрав 25 українських стартапів для фінансування. Автори отримають 5 млн євро інвестицій. Окрім фінансів, Google for Startups надаватиме всім стартапам менторські сесії та технічну підтримку. Загалом, с початку роботи Фонду (березень 2022), Google for Startups Ukraine Support обрав 58 проєктів для фінансування. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Засновник Spotify допоміг розробити сканер здоров'я тіла на основі ШІ

Руслан Сорока 5 лютого 2023 10:28

Як Україні розвивати інноваційні виробництва у 2023 році?

Максим Грант 3 лютого 2023 14:15

Українські наукові стартапи можуть позмагатися за грант у $5000

Катерина Колонович 3 лютого 2023 11:05

Новий застосунок Artifact збирає новини на основі штучного інтелекту

Катерина Колонович 1 лютого 2023 12:07

Український застосунок BetterMe: Health Coaching отримав міжнародну нагороду

Катерина Колонович 31 січня 2023 11:30