Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український стартап Altris AI залучив $1 млн: один з інвесторів з рф

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
20 грудня 2022 2 хвилин читання

Заснований в Україні стартап Altris AI, який розробляє ШІ-платформу для офтальмологів, залучив $1 млн. Раунд очолив російський фонд Runa Capital.

Як пише AIN, серед інших інвесторів у раунді – Artesian, Joint Journey, Brinc Limited, Фармак, Chicago Booth Angels та Школа бізнесу Чиказького університету Бут. Загалом, Штучний інтелект Altris може ідентифікувати, локалізувати та кількісно визначити патології та патологічні ознаки при захворюваннях макули та сітківки. 

Згодом в Altris AI розповіли, як Runa Capital взяв участь в проєкті. За словами авторів стартапу, раунд залучався довго — майже рік. Runa Capital були першими інвесторами й це сталось ще у січні 2022 року, до повномасштабного вторгнення.

Runa Capital позиціонується як міжнародний фонд з офісами в США, Німеччина, Великій Британії та Люксембурзі. Насправді це російський фонд, заснований у 2010 році Дмітрієм Чіхачовим, Сєргєєм Бєлоусовим та Іллєю Зубарєвим.

Раніше SPEKA розповідала, що кіберспортивний клуб HellRaisers, який працював в Україні та з українськими гравцями, оновив склад своєї команди з Dota 2. Тепер усі гравці команди — росіяни.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Компанія LG представила пакет програм до програмнокерованих транспортних засобів

Владислав Паливода 1 годину тому

Мінцифри шукає стартапи, що представлятимуть українську екосистему на фестивалі у Фінляндії

Владислав Паливода 2 години тому

YouTube Music тестує новий інструмент створення списків відтворення за допомогою ШІ

Вікторія Рудзінська 16 годин тому

ШІ-асистент для відеопрезентацій: Google запускає Vids у Workspace Labs

Вікторія Рудзінська 16 годин тому

«До того як OpenAI зможе досягти того рівня, який ми вже маємо, ми будемо глибоко інтегровані в mining-індустрію»: інтерв’ю з COO Beholder Даніїлом Лубкіним

Анна Сергієнко 15 липня 2024 18:03