Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український стартап AI-обробки зображень Let's Enhance запартнерився з Google Cloud та NVIDIA

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
15 вересня 2022 3 хвилин читання

Створені користувачами зображення часто фіксуються за допомогою мобільних камер і надто відрізняються за розміром, якістю, коефіцієнтом стиснення та роздільною здатністю, що ускладнює для компаній надання стабільних високоякісних зображень продуктів на своїх платформах.

Це саме та проблема, яку Let's Enhance, стартап комп'ютерного бачення з командами в США та Україні, взявся вирішити за допомогою ШІ.

Платформа Let's Enhance автоматично покращує якість будь-якої фотографії, створеної користувачем, використовуючи функції штучного інтелекту для покращення зображень за допомогою автоматичного масштабування, виправлення пікселізації та розмиття, корекції кольору та недостатнього освітлення, а також видалення артефактів стиснення — усе одним клацанням миші та без професійного обладнання або відбивні для редагування фотографій.

Щоб підтримати зростаючу базу користувачів, Let's Enhance вирішила розгорнути свою платформу на основі ШІ для виробництва на Google Cloud і NVIDIA.

  • На сьогодні Let's Enhance обробив понад 100 млн зображень у різноманітних кейсах на кшталт галерей цифрового мистецтва, агенцій нерухомості, цифрового друку, електронної комерції та маркетплейсів, продукт API Claid обробляє мільйони зображень щомісяця. 
  • Розгортання платформи Let's Enhance на базі Google Cloud і NVIDIA покращило пропускну здатність на 40% та знизило витрати за допомогою графічних процесорів NVIDIA на 34%.
  • Ресурси продукту дозволяють обробити до 150 зображень на секунду у порівнянні із 10-80 зображень на секунду до підтримки NVIDIA.
«Наше бачення полягає в тому, щоб допомогти компаніям ефективно керувати контентом, створеним користувачами, і підвищити рівень конверсії за допомогою інструментів ШІ наступного покоління. Нашим наступним кроком до цього є розширення пропозицій, щоб повністю замінити ручну роботу з підготовки фотографій, зокрема попередні етапи, такі як оцінка якості зображення та модерація», — розповіла Софія Швець, співзасновниця та CEO Let's Enhance & Claid.

Нагадаємо, Let's Enhance випустив нову версію сервісу для автоматизації редагування зображень Claid.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Львові стартувала ІТ Arena 2022. Сьогодні пітчать стартапи та чекають Халука Байрактара і Сергія Притулу

Юлія Даниленко 30 вересня 2022 10:29

Опублікували каталог найактивніших інвесторів в українські стартапи. Розповідаємо, де шукати гроші

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 13:44

Перспективні стартапи та новий нетворкінг: які виклики й тенденції чекають на ІТ-ринок

Наталія Миронова 27 вересня 2022 15:41

IT-холдинг Roosh купив за шестизначну суму частку в українському стартапі Neurons Lab

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 13:38

Ларрі Пейдж закриває свій стартап Kittyhawk, який розробляв прототип літальної машини

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 14:43