Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український Reface працює над технологією, яка дозволить генерувати 3D‑портрети

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
13 березня 2023 2 хвилин читання

Цього року український стартап Reface планує випустити нову технологію — генератор детальних 3D‑портретів на основні звичайних фотографій. Про це компанія розповіла в інтерв'ю Forbes

Як зазначив екс-CEO проєкту Дмитро Швець, Reface знову планує повернутися до зростання. У планах — знайти технологію, яка допоможе розвитку бізнесу. 

«Завдання зараз — вийти на рівень, де буде тільки постійна авдиторія, з якою ми можемо працювати. Далі робити продукти, які зможуть стати єдинорогами. Маємо намацати нову історію з дуже стрімким зростанням і логічною динамікою розвитку бізнесу», — розповів Швець виданню Forbes. 

Айтівець зазначив, що компанія робить ставку на нову технологію Metahead. Вона допоможе генерувати детальні 3D‑портрети. Моделі можна буде створювати з кількох селфі, без 3D‑сканерів та тривалого оброблення зображення, які потрібні зараз.

У Reface вважають, що такі 3D‑портрети знадобляться у віртуальних середовищах на кшталт метавсесвітів, соціальних іграх чи навіть на Zoom‑дзвінках. Компанія планує розробити продукт та бізнес-модель, яку потім буде продавати стороннім платформам.

«Я особисто зустрічався з ігровими, metaverse‑компаніями, bigtech, щоб зрозуміти їхні ключові болі в цьому напрямі. Бізнесам цікаво», — запевняє Швець. 

Розроблення технології триває, а реліз запланували на цей рік. Крім того, у Reface вважають, що від успіху Metahead залежить не тільки зростання команди, але й потенційне залучення інвестицій.

Раніше SPEKA розповідала, що після двох років роботи Дмитро Швець залишив посаду CEO Reface. Надалі компанією керуватимуть два нові СЕО — Іван Алцибєєв та Антон Воловик.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як зареєструватись на онлайн-інкубатор StartUp4Good

Богдан Камінський 1 годину тому

«Варто більше фокусуватися на прибутковості, ніж на капіталізації». Інтерв’ю із CEO Kiss My Apps Дмитром Лолою

Анна Сергієнко 18 квітня 2024 17:53

Boom Supersonic отримала дозвіл від FAA на надзвукові польоти для XB-1

Вікторія Рудзінська 18 квітня 2024 13:18

Greencubator відкриває набір на навчальний курс для майбутніх зелених підприємців

Богдан Камінський 18 квітня 2024 11:29

Запуск Evolution Technology Fund III: новий фонд з кібербезпеки залучає $1,1 млрд

Вікторія Рудзінська 16 квітня 2024 20:01