Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український Reface працює над технологією, яка дозволить генерувати 3D‑портрети

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
13 березня 2023 2 хвилин читання

Цього року український стартап Reface планує випустити нову технологію — генератор детальних 3D‑портретів на основні звичайних фотографій. Про це компанія розповіла в інтерв'ю Forbes

Як зазначив екс-CEO проєкту Дмитро Швець, Reface знову планує повернутися до зростання. У планах — знайти технологію, яка допоможе розвитку бізнесу. 

«Завдання зараз — вийти на рівень, де буде тільки постійна авдиторія, з якою ми можемо працювати. Далі робити продукти, які зможуть стати єдинорогами. Маємо намацати нову історію з дуже стрімким зростанням і логічною динамікою розвитку бізнесу», — розповів Швець виданню Forbes. 

Айтівець зазначив, що компанія робить ставку на нову технологію Metahead. Вона допоможе генерувати детальні 3D‑портрети. Моделі можна буде створювати з кількох селфі, без 3D‑сканерів та тривалого оброблення зображення, які потрібні зараз.

У Reface вважають, що такі 3D‑портрети знадобляться у віртуальних середовищах на кшталт метавсесвітів, соціальних іграх чи навіть на Zoom‑дзвінках. Компанія планує розробити продукт та бізнес-модель, яку потім буде продавати стороннім платформам.

«Я особисто зустрічався з ігровими, metaverse‑компаніями, bigtech, щоб зрозуміти їхні ключові болі в цьому напрямі. Бізнесам цікаво», — запевняє Швець. 

Розроблення технології триває, а реліз запланували на цей рік. Крім того, у Reface вважають, що від успіху Metahead залежить не тільки зростання команди, але й потенційне залучення інвестицій.

Раніше SPEKA розповідала, що після двох років роботи Дмитро Швець залишив посаду CEO Reface. Надалі компанією керуватимуть два нові СЕО — Іван Алцибєєв та Антон Воловик.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Засновник Djinni створив Телеграм-канал з вакансіями стартапів

Кіра Іванова 27 травня 2023 09:00

Reface створив до Дня Києва відеолистівку за допомогою Restyle

Кіра Іванова 26 травня 2023 12:00

Як помирає ідея: 10 помилок під час пітчингу

Valentyna Sakhno 25 травня 2023 16:10

Meta хоче укласти з Magic Leap угоду про доповнену реальність

Ольга Горбенко 21 травня 2023 15:23

Стартап Cryopets планує заморожувати домашніх улюбленців для подальшого воскресіння

Дмитро Мухін 20 травня 2023 11:35