Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український Projector Institute починає роботу в Польщі

Юлія Мирська
Юлія Мирська
3 жовтня 2023 2 хвилин читання

Український онлайн-інститут Projector Institute починає свою діяльність в Польщі.

Вихід Projector на польський ринок почнеться 17 жовтня з Варшави, де онлайн-інститут проведе першу панельну дискусію серед провідних польських фахівців з компаній Apptension, Tonik та Doctor.one, спільно з Google for Startup Campus. 

Польський Projector буде використовувати ту ж саму edtech-модель, яка працює на українському ринку протягом майже 9 років. 

Студенти будуть навчатися онлайн на інтенсивних польських програмах з акцентом на практичний досвід, співпрацюючи з реальними клієнтами та за програмою, яка враховує специфіку локального ринку.

Навчальні програми в Польщі будуть доступні англійською мовою, а викладатимуть їх польські експерти та провідні фахівці з польського ринку. 

Перші курси та воркшопи будуть стосуватися тем User Experience та Web Design для початкового та молодшого рівня. Пізніше також планується розширити асортимент навчальних програм для аудиторії середнього рівня.

“Для нас пряма діяльність у Польщі – це в першу чергу можливість створити нову хвилю східноєвропейського дизайну та поширити принципи вільної освіти за межами України”
Олександр Іванов, COO та співзасновник у Projector

Польща стане першим виходом Projector на міжнародний ринок, проте у 2024 році компанія планує розширити свою діяльність і на інші європейські країни.

Український Projector Institute починає свою роботу в Польщі — фото Український Projector Institute починає свою роботу в Польщі — фото
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 8 грудня 2023 17:20

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 13:35

Технічний рекрутинг 2.0: оновлена версія воєнного часу

Telesens IT-компанія 7 грудня 2023 17:30

Google таки випустив Gemini — нову модель генеративного штучного інтелекту

Олександр Тартачний 6 грудня 2023 19:24

Ринок праці змінився. Як тепер шукати роботу в IT

Єлизавета Гогілашвілі 6 грудня 2023 16:08