Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український програміст навчив штучний інтелект читати Біблію українською

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
6 січня 2023 2 хвилин читання

ІТ-фахівець з України навчив штучний інтелект сервісу «Google Асистент» читати вголос українську Біблію. Також можна обрати стать голосу диктора та емоційне забарвлення. 

Кропивницький програміст Віктор Шимко створив для сервісу «Google Асистент» додатковий скіл, який розширює здібності ШІ та дозволяє йому вголос читати Біблію в україномовному перекладі Івана Огієнка. 

Скіл розроблявся впродовж трьох тижнів. Для активації функції читання Біблії ІТ-спеціаліст обрав команду «Talk to Ukrainian Bible», яка стає доступною після стандартного старту «Google Асистента». 

Штучний інтелект пропонує дві опції: Listen to Bible (прослухати фрагмент біблійного читання, тобто розділ з Нового Заповіту, прив'язаний до сьогоднішньої дати календаря) та Change Settings (обрати жіночий або чоловічий голос, а також його звукові відтінки).

Новий сервіс доступний в усіх віртуальних помічників на кшталт Alexa від Amazon чи Siri від Apple, а також у фізичних пристроях на зразок Google Home. За відсутності такого пристрою сервісом можна скористатись через застосунок Google Assistant. Також функція працює у всіх країнах. 

Раніше SPEKA повідомляла, що Apple без анонсу запустила каталог книг, озвучених штучним інтелектом. Це може залишити без роботи людей, які озвучують аудіокниги.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

“Дрон, керований ШІ, намагався вбити оператора”: що відбулось насправді

Ганна Гілова 5 годин тому

OpenAI виділив $1 млн на гранти з кібербезпеки

Кіра Іванова 22 години тому

Amazon заплатить $30 млн за «шпигунів» Alexa та Ring

Кіра Іванова 1 червня 2023 17:22

Офіційний застосунок ChatGPT тепер в українському App Store

Артем Житкевич 1 червня 2023 14:58

Чому ШІ не забере вашу роботу і як він вплине на економіку — аналіз The Economist

Олександр Тартачний 1 червня 2023 08:30