Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український фонд Flyer One Ventures інвестував $0,5 млн у білоруський стартап Peech

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
26 липня 2022 2 хвилин читання

Заснований трьома вихідцями із білорусі стартап Peech залучив $550 000 від Flyer One Ventures (F1V) – венчурного крила IT-компанії Genesis.

Як пише Forbes, раніше партнер фонду інвестував у інший стартап одного з фаундерів – відеосоцмережу Salo.

Засновники Peech – Андрій Позняк, Олексій Горбель та Бахрам Ісмаїлов. Всі переїхали із білорусі до України після масових протестів проти проголошення президентом Олександра Лукашенка у серпні 2020 року.

Вони розробляють додаток, що підтримує 60 мов і дозволяє перетворити будь-який текст на аудіокнигу, запущений восени 2021 року.

Лід-інвестор – український венчурний фонд Flyer One Ventures. Також до фінансування приєднався співзасновник розробника мобільних ігор Belka Games Юрій Мазанік.

У команді Peech 10 людей. Наразі засновники і топ-менеджмент працюють із Польщі, Португалії й Естонії, маркетингова команда – в Україні. Раніше усі засновники були розробниками у міжнародних IT-компаніях. CEO стартапу Позняк – працював на американського аутсорсера Coherent Solutions й розробника ігор для онлайн-казино Skywind Group. Горбель – розробляв продукти для EPAM та білоруської Lightpoint.

Фаундери вклали у розробку додатку близько $150 000. Раунд від F1V та Мазаніка – перші інвестиції Peech. Менше року тому Мазанік та керуючий партнер F1V Віталій Лаптенок підтримали інший проект Ісмаїлова – соціальну мережу із відео Salo.

Як повідомлялося, українська екосистема продуктових IT-компаній Genesis продовжує наймати фахівців усіх рівнів, а свої зусилля зосереджує на масштабуванні команд в Україні та їхньому навчанні.

Станом на 16 червня у Genesis було відкрито 260 позицій, з яких 92% — це вакансії для фахівців на українському ринку. Компанії в екосистемі Genesis працюють за напрямами розроблення мобільних застосунків, GameDev, EdTech, e-commerce, новинних та розважальних медіа тощо. Яких саме фахівців шукають, читайте за посиланням.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Львові стартувала ІТ Arena 2022. Сьогодні пітчать стартапи та чекають Халука Байрактара і Сергія Притулу

Юлія Даниленко 30 вересня 2022 10:29

Опублікували каталог найактивніших інвесторів в українські стартапи. Розповідаємо, де шукати гроші

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 13:44

Перспективні стартапи та новий нетворкінг: які виклики й тенденції чекають на ІТ-ринок

Наталія Миронова 27 вересня 2022 15:41

IT-холдинг Roosh купив за шестизначну суму частку в українському стартапі Neurons Lab

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 13:38

Ларрі Пейдж закриває свій стартап Kittyhawk, який розробляв прототип літальної машини

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 14:43