Чотирнадцять стартапів представлять Україну на одній із найбільших технологічних подій Європи
Команди 14 українських стартапів представлять інноваційний потенціал та стартап-екосистему України на одній із найбільших технологічних подій Європи. Захід Viva Technology відбудеться у Парижі з 15 до 18 червня 2022 року.
Відбирали стартапи Український фонд стартапів та UNIT.City.
Переможці конкурсу можуть представити свої проєкти на міжнародній арені, отримати безкоштовний стенд на виставці, квитки на подію, покриття витрат на проживання членів команд стартапів, рекламну кампанію для популяризації своїх продуктів, підтримку від партнерів та промоцію стартапів.
Підписуйтеся на наші соцмережі
За результатами конкурсного відбору визначили таких переможців:
- ClinCaseQuest — платформа симуляційного навчання для додипломної та післядипломної медичної освіти, на якій проводять тренінги для лікарів, парамедиків, студентів, що дає змогу відпрацювати завдання підвищеної складності, алгоритми ухвалення рішень у безпечному для пацієнтів віртуальному середовищі, що сприятиме зниженню кількості медичних помилок.
- Fruittorg — B2B фруктово-овочевий маркетплейс, який об'єднує виробників фруктів та овочів з покупцями — гуртовиками та супермаркетами, HoReCa, переробними підприємствами. Маркетплейс допомагає з логістикою, перевіркою якості товару та надає безпечні платежі з гарантією платформи та юридичною підтримкою в укладенні найбільш вигідних угод без посередників.
- Avocado AI — SaaS-рішення для оптимізації запасів та процесів на ринку HoReCa. Допомагають оптимізувати та автоматизувати процеси, запровадити механізми відстеження ефективності, нівелювати людський чинник.
- Lookerz — SaaS-рішення для Fashion інтернет-магазинів. Сервіс Lookerz генерує луки та схожі товари у режимі реального часу за допомогою штучного інтелекту та показує через них товари з різних сторінок каталогу, до яких користувач міг не дістатися та не побачити.
- MISU — система моніторингу здоров'я та смартпристрій, який аналізує показники здоров'я та за допомогою спеціальних алгоритмів будує прогноз до настання критичної ситуації у людини.
- Mosqitter — розумна екологічна система боротьби з комарами, яка захищає людей від укусів комарів на відкритому повітрі. Mosqitter є інноваційним поєднанням рішень hard і software, яке гарантує ефективний екологічний, безпечний і довгостроковий захист людей від укусів комарів без ризику для здоров'я на відкритих територіях. Пристрій працює за будь-яких погодних умов, може керуватися дистанційно та інтегруватися із сонячними батареями.
- Elai.io — платформа перетворення тексту у відео, яка дає змогу користувачам генерувати відеоконтент із реальними людьми з одного лише тексту.
- INPUT SOFT — SaaS-платформа для компаній в авіаційній індустрії — аеропортів, компаній з наземного обслуговування літаків та авіаліній. Завдяки цій програмі аеропорти, компанії з наземного обслуговування літаків та авіакомпанії зможуть ефективно і бюджетно планувати свої людські та технічні ресурси, а також збирати та аналізувати дані про всі процеси з наземного обслуговування літаків, а це надто важливо для стрімкого відновлення галузі у постковідний період.
- Akurateco — платіжна синхронізувальна платформа, брендоване рішення white-label, яке дає змогу користувачам стати власниками готового наскрізного шлюзу PCI DSS. Платформа має понад 150 конекторів до банків та платіжних методів у всьому світі, доступних через єдину платформу.
- CASES — EdTech та соціальна мережа. На платформі користувачам пропонують пройти онлайн-навчання за творчими спеціальностями, знайти друзів, однодумців і наставників.
- fprojo — SaaS-рішення для управління проєктними фінансами для компаній МСБ B2B, які надають професійні послуги.
- WheelKeep — невидима система безпеки, яка допомагає велосипедистам захистити свої велосипеди від крадіжок та насолоджуватися свободою повсякденної їзди на велосипеді. Система містить hardware-пристрій та мобільний застосунок.
- Cardio.AI забезпечує корпоративне кардіологічне обстеження – комплексне рішення для 5-денного віддаленого моніторингу серця за допомогою одноразового пристрою.
- zeely.app — мобільний застосунок для просування бізнесу із зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів. Мобільний застосунок (SaaS, Freemium) складається з наступних інструментів: конструктор сайтів з генерацією контенту, запуск реклами на Facebook, Instagram, Google та YouTube, вбудована CRM-система та аналітика.
Раніше повідомлялося, що компанія Reface запустила Reface Fund для допомоги українцям на гуманітарному фронті.