Вісім технологічних стартапів представлять Україну на інвестиційному саміті SelectUSA у Вашингтоні.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 22 березня.
Український стартап Awesomic отримав додаткові $800 тис. інвестицій, які використає для розширення географічної присутності та подолання наслідків війни.
У США відбудеться конференція Startup Grind Global 2023. Від України поїдуть 15 стартапів.
Україна вже має кілька прикладів студентських розробок дослідницьких супутників. Що потрібно, аби ці ініціативи виросли в український сегмент світового супутникового ринку?
Український фонд стартапів пропонує власникам іноваційних продуктів пройти освітні курси, долучитися до акселераційних програм та знайти інвесторів.
Після відбору у конкурсі 15 технологічних стартапів зможуть представити власні проєкти на Startup Grind Global 2023 у США.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 6 березня.
Для підприємців-початківців відкрили подачу заявок на європейську пре-акселераційну програму Rebuild Ukraine від EIT Jumpstarter. У 2023 році програма вперше стала доступна для стартапів з України.
Вісім стартапів представляли Україну на MWC 2023. Два з них потрапили до списків найкращих стартапів у своїй галузі.
Залучені інвестиції стартап Finmap витратить на покращення сервісу у Польщі та Туречинні, посилення присутності за кордоном та збільшення команди.
«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.
Коли ми з партнерами замислили зробити новий продукт, то одразу розуміли, що створюємо не просто заміну популярним російським онлайн-сервісам, від яких прагнуть відмовитися українські користувачі. Ми хотіли більшого: дати можливість компаніям малого та середнього бізнесу (МСБ) за допомогою онлайн-інструментів організовувати щоденні робочі процеси та підвищувати їхню ефективність, тримаючи фокус на результаті. Ми знали сильні та слабкі сторони бізнес-моделей схожих рішень, добре розумілися на тому, чого прагнуть користувачі, тому легко сформулювати нашу головну ідею.
На початку року Київська школа економіки (KSE) та Martin Trust Center при Массачусетському технологічному інституті (MIT) об'єднали зусилля для створення буткемпу для українських стартапів. Мета — допомогти українським підприємцям отримати доступ до новітніх технологій, бізнес-стратегій та менторства від досвідчених підприємців та експертів з MIT.
На Youtube-каналі «Дії» вийшов другий випуск «Кабінету стартапів». Цей проєкт дає змогу українським ІТ та mil-tech стартапам представити свої розробки та отримати фідбек від фахівців.