Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українські IT-фахівці стали першими, хто запровадив навчання у Метавсесвіті

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
11 серпня 2022 3 хвилин читання

Український освітній IT-продукт стає дедалі більш затребуваним. Про це, наприклад, свідчить запуск у Великій Британії освітньої платформи від українського провайдера Edtech — компанії DAN. IT education, що впроваджує глобальну міграцію навчання до Метавсесвіту.

Попри російську агресію, українська компанія вийшла на глобальний ринок, і завдяки дружнім відносинам з Великою Британією, вона стала першою такою країною.

«Росіяни руйнують наш реальний світ, а ми творимо паралельний світ Метавсесвіту, і вони не зможуть його зруйнувати, — говорить засновник DAN. IT education Едді Прилепський. — Ситуація, звісно, дуже напружена, але ми працюємо ефективніше, ніж до війни, наша мотивація вища. Ми хочемо довести, що Україна, як і раніше, сильна і що український народ — висококваліфіковані люди».

Метавсесвіт — це імерсивна цифрова реальність, в якій користувачі можуть взаємодіяти та здобувати освіту у віртуальній реальності.

Студенти, створюючи свого аватара — цифрову копію самого себе, навчаються нової спеціальності, відвідують заняття, переходячи від класу до класу, можуть зустрічатися  у кулуарах, спілкуватися, брати участь у спонтанних дискусіях та надихати одне одного так, як це неможливо зробити за допомогою навіть сучасних технологій відео- або телеконференцій.

Саме українська компанія першою запровадила навчання за IT-спеціальностями у Метавсесвіті.

Слідом за Британією та країнами ЄС навчання у Метавсвесвіті буде доступним і для українців. Мінцифри разом із партнерами запустило проєкт IT Generation, учасником якої також стала українська компанія DAN. IT Education.

Тож наприкінці серпня стартує набір студентів на навчання з програмування, веброзроблення, вебдизайну та маркетингу.

Студенти зможуть створити та запустити власний стартап на фінальному етапі проєкту, а після закінчення курсу платформа сприятиме у працевлаштуванні.

Нагадаємо, раніше ми поведомляли про те, що уряд Дубая, який входить до складу Об'єднаних Арабських Еміратів, має намір перенести кілька своїх департаментів у Метавсесвіт.

 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50

В Україні запустили освітню платформу для спеціалістів зі штучного інтелекту

Євген Муджирі 8 вересня 2022 15:17

В Україні запустили для дівчат безкоштовні ІТ-курси зі створення застосунків на базі даних

Євген Муджирі 8 вересня 2022 12:18

IT Generation розширюється. Залучені до освітньої програми школи виділили додаткові місця для охочих здобути ІТ-освіту

Ірина Маринюк 7 вересня 2022 19:47