Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українські інженери розробили дрон-камікадзе «Кобра», здатний знищувати цілі на дальності до 300 км

Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова Журналіст
11 лютого 2023 2 хвилин читання

Інженери з Кривого Рогу розробили дрон-камікадзе «Кобра" з дальністю поразки до 300 км. Безпілотник набагато дешевший за зарубіжні аналоги, час виготовлення одного дрону 3 години. Дрон проходить випробування на полігоні.

Дрон-камікадзе «Кобра» від українських інженерів здатний знищувати цілі на дальності до 300 км Дрон-камікадзе «Кобра» від українських інженерів здатний знищувати цілі на дальності до 300 км
«Дрон ми назвали „Кобра“ , тому що кусається – його основне завдання знищувати цілі противника. Безпілотник має триметровий розмах крил, його довжина два метри, 40 кг злітної ваги, з яких 15 кг корисного навантаження» , – розповідає розробник Віталій Бризгалов.
Віталій Бризгалов

Корисне навантаження – це, так би мовити, бойові подарунки для російських окупантів. Українські бійці зможуть відправляти їх за допомогою дрону «Кобра». Безпілотник розвиває швидкість до 150 км/год. Потужний двигун здатний нести боєкомплект на відстань до 300 км.

«Їх потрібні тисячі. Один дрон – одна ціль. Цілей – тисячі, дронів потрібно теж тисячі», – каже інженер.
Віталій Бризгалов

«Кобра – дрон-камікадзе, за функціоналом схожий на іранські «Шахеди, лише українська версія дешевша, а процес її виготовлення коротший. Собівартість апарату – близько 2000 доларів.

Безпілотник створений за класичною технологією, за якою будувалися літаки багато років. Сталеві поверхні кріпляться заклепками. За цією технологією можна виготовляти тисячі літаків на місяць.

«Купити тисячу пропелерів неможливо, але їх можна виготовити. У нас є бук – деревина, яка чудово підходить для виготовлення пропелера» , – розповів конструктор.
Віталій Бризгалов

Безпілотник «Кобра вже проходить випробування на виконання завдань у Збройних силах України, тому всі тонкощі та особливості українського дрону-камікадзе поки що не розкривають.

Нагадаємо, що українські інженери розробили нові безпілотники Spire, покликані перехоплювати ворожі дрони-камікадзе. Вже готові чотири моделі БпЛА.

2
Прокоментувати
Michele Ukraine 12.02.2023, 10:21
А де можна донатити на нього?
Сергій Іванов 15.02.2023, 05:29
А не хочете задонатити в тактичні ноші для ранених бійців? Ми зробили перші зразки, зараз готові до серійного виробництва.
Інші матеріали

Як отримати бронювання від призову на підприємстві та основні зміни військового обліку

Олександр Тартачний 9 годин тому

Видача повісток в Україні та військове право — коментар юриста

Олександр Тартачний 27 березня 2023 17:20

UNITED24 зібрав 58,5 млн гривень на безпілотники завдяки продажу солі

Катерина Колонович 27 березня 2023 10:55

Іран надіслав росії нові «шахеди»: британська розвідка

Максим Красіков 26 березня 2023 13:28

Північна Македонія передасть Україні бойові гвинтокрили

Максим Красіков 26 березня 2023 12:30