Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українські гравці World of Tanks вже можуть перенести свої акаунти на європейські сервери

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
20 вересня 2022 3 хвилин читання

Вікно для перенесення акаунтів буде відкрито з 20 вересня до 12 жовтня 2022 року.

Від 20 вересня українські гравці World of Tanks, World of Warships та інших ігор компанії Wargaming можуть перенести свої акаунти з регіону СНД до EU-регіону. Зробити це можна в особистому кабінеті, а кінцева дата два перенесення акаунта — 12 жовтня 2022 року.

Після цього всі гравці СНД-регіону повинні будуть зробити вибір, де грати — в EU-регіоні, де оперування здійснює Wargaming, чи в іграх «Мир танков», «Мир кораблей» в RU-регіоні, яким оперує Lesta Games.

Для гравців World of Tanks на європейському сервері вже доступна українська локалізація. Європейський ігровий портал World of Tanks вперше отримав українську локалізацію, також з'явилась українськомовна служба підтримки гравців та офіційна спільнота.

Також відсьогодні в EU-регіоні будуть доступні методи оплати всіх країн, окрім рф та білорусі. Російські та білоруські платіжні методи підтримуватимуть лише в RU-регіоні.

Як перенести акаунт World of Tanks на європейський сервер

  • Зайти в особистий кабінет, запустити процедуру перенесення акаунту. Коли гравець зайде у лаунчер, він автоматично отримає сповіщення з пропозицією про перехід.
  • Обрати EU-регіон, після чого танки, нагороди та валюта будуть переміщені на новий акаунт. Процедура перенесення може тривати декілька днів.
  • Через два тижні після успішного переходу на новий сервер обліковий запис, прив'язаний до СНД-сервера, буде автоматично видалений.
  • Після перенесення акаунту гравцеві надається можливість змінити свій вибір протягом 59 днів. Але при цьому здійснити такий «повторний» трансфер облікового запису можна лише один раз.

Особливості перенесення акаунту World of Tanks на європейський сервер

  • У EU-регіоні створюється новий обліковий запис, на який буде перенесено акаунт. Старий обліковий запис у всіх проєктах в СНД-регіоні буде заблокований і поставлений на видалення.
  • На новий EU-акаунт переносяться всі ігрові цінності, за винятком M4A2E4 Sherman та T-44-100.
  • Після перенесення облікового запису в EU-регіон всі платіжні методи будуть доступні. Підхід до ціноутворення буде такий самий, що і в СНД-регіоні.
  • Якщо нікнейм з акаунту, що переноситься, не зайнятий у EU-регіоні, він не потребуватиме змін. Якщо нікнейм зайнятий, автоматично створиться технічний нікнейм з можливістю безкоштовно його змінити.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

На Steam уперше з'явилася компʼютерна гра, створена штучним інтелектом

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 18:10

Українські гравці World of Tanks переїжджають в ЄС. Wargaming розповів, як відбуватиметься і що змінить перехід на EU-сервери

Юлія Даниленко 20 вересня 2022 17:58

Стався витік даних про GTA 6. До мережі злили гігабайти відео та 10 тисяч рядків коду

Вадим Добровольський 19 вересня 2022 12:36

Blizzard заборонила назву «Азов» у іграх: що кажуть у службі підтримки

Євген Муджирі 5 вересня 2022 20:47

У Dota 2 випустили Battle Pass до The International 2022: перша частина готова до прокачування

Євген Муджирі 2 вересня 2022 14:19