Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українські гравці World of Tanks переїжджають в ЄС. Wargaming розповів, як відбуватиметься і що змінить перехід на EU-сервери

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко головна редакторка SPEKA
20 вересня 2022 2 хвилин читання

Від 20 вересня українські гравці World of Tanks, World of Warships та інших ігор компанії Wargaming можуть перенести свої акаунти з регіону СНД до EU-регіону. Зробити це можна в особистому кабінеті, а кінцева дата перенесення акаунта — 12 жовтня 2022 року. Після цього всі гравці регіону CEE повинні будуть зробити вибір, де грати — в EU чи в RU-регіоні. 

Європейський ігровий портал World of Tanks вперше отримав українську локалізацію. Також з'явилась українськомовна служба підтримки гравців та офіційна спільнота Європейський ігровий портал World of Tanks вперше отримав українську локалізацію. Також з'явилась українськомовна служба підтримки гравців та офіційна спільнота

SPEKA поспілкувалася з PR-менеджером Wargaming в Україні Андрієм Петрунею про очікування компанії щодо міграції, зміни для гравців та різницю між World of Tanks та російським «Миром танков». 

Про масштаби міграції українських гравців World of Tanks

– Яких масштабів «міграції» очікуєте? Скільки загалом у Wargaming українських гравців, які до цього були на RU-серверах? 

Ми не робимо публічних прогнозів з цього приводу, а більше зосереджені на самому процесі, аби забезпечити гравців швидким там безпроблемним  перенесенням акаунта. У World of Tanks як у найпопулярнішій грі Wargaming зареєстровано понад 8 млн українських гравців, більшість із них саме в регіоні CEE.

Про прогрес при переїзді українських гравців World of Tanks на європейські сервери

– Що зміниться для гравців після переїзду?

З одного боку, при перенесенні облікового запису у гравців зберігається прогрес, принципи ціноутворення, а також ключовий набір сервісів, до яких вони звикли. З іншого — українські гравці отримали українську локалізацію на EU-регіоні, яка хоч і була декілька років доступна, але лише на СEE-регіоні, де зареєстрована більшість українських гравців. Також європейський ігровий портал World of Tanks вперше отримав українську локалізацію, а також з'явилась українськомовна служба підтримки гравців і офіційна спільнота — форум, Discord-канал тощо. 

– Чи буде у гравця можливість відновити втрачений прогрес у випадку збою чи помилки?

Процес трансферу досить складний з технічної точки зору, саме тому у гравця буде більш ніж 50 днів після подання заявки на перенос акаунта для його скасування. І, звичайно, служба підтримки допоможе у разі виникнення технічних помилок. 

Про терміни перенесення українських акаунтів World of Tanks

– Гравці, які не встигнуть зробити перехід до 12 жовтня, зможуть (можливо, заплатити) перенести свої дані на європейський сервер?

До 12 жовтня гравці можуть обирати, куди перенести акаунт, а можуть продовжити грати на СEE. Але після 12 жовтня всі гравці СНД-регіону повинні будуть зробити вибір, де грати далі — у EU-регіоні, де оперування здійснює Wargaming, чи у іграх «Мир танков», «Мир кораблей» на RU-регіоні, яким оперує Lesta Games. Тобто можливості просто продовжити грати, не зробивши вибір, де саме, не буде. 

Чим гра на EU-серверах буде відрізнятися від гри на RU-серверах

– Чи правильно я розумію, що нові PVE-режими, моделі тощо Wargaming буде розробляти лише для EU-серверів, а гравці, які залишаються на RU, переходять до окремої компанії,  щорозроблятиме нові івенти вже без підтримки Wargaming?

Упродовж процесу розділення ігрових клієнтів ігри у двох регіонах базуються на одній версії. Тож після цього процесу підтримкою та розвитком World of Tanks всюди, окрім рф і білорусі, продовжить займатися Wargaming, а окремою підтримкою та розвитком «Мира танков» — Lesta Games. 

– Чи розширювали команду для підтримки нових серверів? Можливо, плануються нові розробницькі офіси? 

На сьогодні у нас достатньо кваліфікованих спеціалістів, що мають досвід роботи з великим навантаженням на ігрові сервери, до того ж ми працювали над підготовкою до трансферу заздалегідь. Якщо говорити про World of Tanks, то зараз гру розробляють у Києві, Вільнюсі та Празі. 

Як перенести акаунт World of Tanks на європейський сервер:

  • Зайти в особистий кабінет, запустити процедуру перенесення акаунта. Коли гравець зайде у лаунчер, він автоматично отримає сповіщення з пропозицією про перехід.
  • Обрати EU-регіон, після чого танки, нагороди та валюта будуть переміщені на новий акаунт. Процедура перенесення може тривати декілька днів.
  • Через два тижні після успішного переходу на новий сервер обліковий запис, прив'язаний до СНД-сервера, буде автоматично видалений.
  • Після перенесення акаунта гравцеві надається можливість змінити свій вибір протягом 59 днів. Але здійснити такий «повторний» трансфер облікового запису можна лише один раз.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

На Steam уперше з'явилася компʼютерна гра, створена штучним інтелектом

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 18:10

Українські гравці World of Tanks вже можуть перенести свої акаунти на європейські сервери

Вадим Добровольський 20 вересня 2022 15:30

Blizzard заборонила назву «Азов» у іграх: що кажуть у службі підтримки

Євген Муджирі 5 вересня 2022 20:47

У Dota 2 випустили Battle Pass до The International 2022: перша частина готова до прокачування

Євген Муджирі 2 вересня 2022 14:19

«Укрзалізниця» зніматиме стрес у пасажирів матом: до вагонів повернуть шахи

Євген Муджирі 19 серпня 2022 13:03