Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українські геймдев-компанії розширюють свою присутність в Європі

Артем Житкевич
Артем Житкевич
10 серпня 2023 2 хвилин читання

У рамках дискусійної панелі «Українська гейм-індустрія: реалії роботи під час війни» на iForum 2023, представники геймдев індустрії повідомили, що за останній рік українські розробники відеоігор активно відкривали представництва в країнах Європейського Союзу

Найбільш популярною локацією була Польща, де відкрилися близько 10 компаній-розробників ігор. Для порівняння, в Україні за цей період було відкрито лише два нових офіси.

Ця тенденція свідчить про бажання українських розробників відеоігор збільшити свою аудиторію, отримати доступ до європейських ринків та залучити кваліфікованих фахівців.

Однак це також пов’язано з війною в Україні. Компанії, які мали представництва у росії та білорусі, з самого початку повномасштабного вторгнення закрили на території цих країн офіси та переїхали до європейських країн.

Інвестиції в українських розробників відеоігор 

Також українським геймдев компаніям вдалося привернути увагу та отримати інвестиції вiд захiдних iнвесторiв, якi не бояться ризикiв та бачать потенцiал украïнськоï iТ-iндустрiï. Зокрема спікери навели такі приклади:

  • Українська студія Jarvi Games, яка розробляє мобільні ігри, отримала $3 млн в другому раунді інвестицій від американського фонду Greycroft Partners.
  • Українська студія з розробки VR-контенту Fibrum, яка створила популярний шутер Desirium, отримала інвестиції від американської компанії Zynga.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українська у відеоіграх: коли персонажі заговорять солов’їною

Владислав Миронович 16 серпня 2023 13:40

Українські інженери створили універсальний міношукач з власним застосунком — у чому його особливості

Ганна Гілова 10 серпня 2023 18:30

Українська мова зростає в кіберспорті — представник Starladder на iForum 2023

Артем Житкевич 10 серпня 2023 17:21

Максим Гуз про електричний квадроцикл для військових. Miltech-куток на iForum

Ганна Гілова 10 серпня 2023 16:20

Українська мова у відеоіграх: виклики та досягнення

Артем Житкевич 10 серпня 2023 15:38