Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська сервісна компанія TechMagic придбала Dynamo Development

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
22 вересня 2022 2 хвилин читання

Українська сервісна компанія TechMagic з центром розробки у Львові придбала Dynamo Development, яка заснована в Нью-Йорку та має основний розробницький центр у Львові, повідомляє DOU. Сума угоди не розголошується.

Завдяки угоді TechMagic, що спеціалізується на розробці веб і мобільних проєктів, планує посилити свою присутність на американському ринку та пришвидшити масштабування. Процес інтеграції має завершитися на початку 2023 року.

Як зазначають в TechMagic, угода дозволить компанії ефективно масштабуватися завдяки досвіду  та репутації Dynamo, щоб розширити присутність в США і доповнити портфоліо стабільними й перспективними клієнтами.

Угода передбачає, що Dynamo стане підрозділом TechMagic та працюватиме як окремий Delivery Unit, а Salesforce департамент стане частиною дочірньої компанії TechMagic — MagicFuse. Також буде збережена команда та робочі підходи.

Процес інтеграції планується поступовим й має завершитись на початку 2023 року. Після інтеграції TechMagic буде налічувати близько 300 спеціалістів.

В планах компанії — інвестувати в розвиток делівері-центрів та розширення команди. Також найближчим часом планується відкриття офісу в Кракові.

Що відомо про компанію TechMagic?

TechMagic — українська компанія з центром розробки у Львові, що спеціалізується на розробці веб і мобільних проєктів різної складності для великих брендів і стартапів, використовуючи JavaScript, AWS і Serverless стек. У портфоліо сервіси, якими користуються SONY, Ryanair, Hilton, Cisco, Deloitte та інші.

Що відомо про компанію Dynamo Development?

Компанія Dynamo Development заснована в Нью-Йорку з основним розробницьким центром в Києві. Зараз у Dynamo понад 50 спеціалістів. Понад 25 років компанія допомагає великим компаніям зі сфери фінансів, охорони здоров'я та нерухомості створювати технологічні рішення для своїх бізнесів. Команда Dynamo Development має експертизу в Salesforce, .Net, Java, PHP, QA, C++.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Adobe за $20 млрд купує стартап Figma

Ірина Маринюк 15 вересня 2022 19:00

Американський сайт новин Axios продали за $525 млн: що з ним буде далі

Євген Муджирі 9 серпня 2022 09:35

Ілон Маск поставив умову, за якої повернеться до питання купівлі Twitter

Євген Муджирі 7 серпня 2022 20:33

Генеральне прибирання: Amazon купує виробника роботів-пилососів iRobot

Євген Муджирі 5 серпня 2022 15:42

NYT назвав найбільший виклик української IT-галузі під час війни

Леся Соловчук 24 липня 2022 13:43