Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українську онлайн-школу математики Mathema.me запустили у Польщі

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
26 серпня 2022 2 хвилин читання

Онлайн-школа математики Mathema.me розпочала роботу на польському ринку. Про це виданню Speka повідомив засновник школи Віталій Шкіль.

За словами Віталія Шкіля, у липні розпочалося навчання для польських учнів і натепер провели майже 100 індивідуальних занять.   

«Плани щодо запуску в Польщі були ще до війни. Ми хотіли повноцінно стартувати на польському ринку в квітні. Початок війни в Україні тільки підсилив потребу запустити бізнес на ще одному ринку. Тому ми розпочали тестувати ринок: найняли базову команду для запуску, переклали сайт і почали тестувати рекламу», — розповів він. 

Ознайомлення з ринком у команди Mathema.me тривало два місяці, і в липні вони вже були готові проводити платні уроки.

Як зазначає Шкіль, для проєкту це був перший запуск на новому ринку, тому запускались в дуже сирому вигляді за принципом MVP — мінімальна адаптація сайту, переклад креативів і запуск рекламних кампаній. Дуже швидко вони зрозуміли, що Польща — це хоч і схожий, але все ж таки інший ринок.

«Наприклад, поляки з недовірою ставляться до проєктів, які не надають можливості платити відомими у Польщі платіжними методами — Blik та przelewy24. Також поляки дуже уважно ставляться до відгуків і, за результатами наших тестів, значно чутливіші до ціни», — уточнив засновник Mathema.me.

Зараз в українській школі Mathema.me навчається майже 1000 учнів, для яких сумарно провели вже 46 тис. індивідуальних уроків. Приблизно 30% нових учнів школи — це українські діти, які вимушено виїхали в Європу, проте хочуть навчатися за українською програмою. 

Mathema.me — це онлайн-школа математики для учнів 1-11 класів. Вона залучає найкращих вчителів на ринку та організовує з ними індивідуальні уроки для учнів, яким потрібна допомога.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Повітряна тривога у школі: Ajax Systems розробив систему автоматичного сповіщення

Христина Коновалова 28 вересня 2022 12:09

У МОЗ розповіли про корисні онлайн-сервіси для отримання безкоштовних ліків та обстеження

Євген Муджирі 6 вересня 2022 11:44

Страхові поліси «Зелена картка» відтепер можна придбати онлайн: як це зробити

Євген Муджирі 2 вересня 2022 09:48

У школах поблизу білорусі та рф учні будуть навчатися дистанційно: посадовці визначили критерії

Євген Муджирі 30 серпня 2022 16:08

Ніби рація push-to-talk: Google Meet додасть нову зручну функцію для дзвінків

Євген Муджирі 29 серпня 2022 15:02