Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська компанія Intellias представила на CES 2023 цифрову автомобільну панель приладів

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
10 січня 2023 3 хвилин читання

IT-компанія Intellias розробила свою першу портативну цифрову автомобільну панель приладів. Вона може відображати статус авто та допоможе водіям краще орієнтуватися на дорозі. 

Розробку представили 5-8 січня на міжнародній виставці технологічних інновацій СES 2023 у Лас-Вегасі, розповіли у пресслужбі компанії. 

Прототип використовує навігацію TomTom і функції ADAS, поміж яких є функції заднього виду та огляду з висоти пташиного польоту, перегляду дорожніх знаків, допомоги під час руху дорожньою смугою, а також виявлення перешкод і пішоходів.  

Цифрова панель приладів від Intellias Цифрова панель приладів від Intellias

Цифрова панель приладів має низку системних сповіщень, які відображають статус автомобіля. Серед них є позначки швидкості, пришвидшення, рівня заряду батареї та гальмування. Прототип має сигнали для різних ситуацій, наприклад, активації протитуманних фар, звичайних фар, пасків безпеки, подушок безпеки, ESP, ABS, перевірки двигуна, аварійних вогнів, режиму водіння, освітлення салону та повороту.

Також цифрова панель містить інформаційно-розважальну панель приладів, зокрема радіо, прогноз погоди та система HVAC (обігрів, вентиляція та кондиціонування повітря в автомобілі). 

У цифрову автомобільну панель Intellias вбудовані три сценарії, які демонструють функціонування автівки за різних ситуацій. У першому сценарії кабіна імітує звичайне водіння та паркування автомобіля. Другий сценарій показує, як працює автівка під час зарядження та розрядження. Третій сценарій містить активацію сигналу, що попереджає водія про проблеми з двигуном. 

Новий прототип Intellias повністю робочий і має всі функції сучасної автомобільної системи HMI (human-machine interaction — взаємодія між людиною та машиною). Під час створення зразка команда Intellias використовувала операційні системи на C/C++, Linux і Android. У цифровій панелі також є сенсорний дисплей Full HD для IVI, автомобільний дисплей IC, SoC на базі Renesas R-CAR H3 та інтерфейси CAN і GMSL. 

З 5 по 8 січня у Лас-Вегасі відбулася найбільша у світі виставка побутової електроніки CES 2023. SPEKA розповідала, про які новинки оголосили на конференції та з чим у Лас-Вегас поїхали українці.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як користуватися Jenkins. Поради QA-фахівців NIX

IT-команда NIX 20 вересня 2023 13:15

Освіта, бізнес та робота з клієнтами: найкрутіші low/no-code рішення на українському ринку

Владислав Миронович 19 вересня 2023 16:30

Вінницька ІТ-компанія RIA.com відкриває офіс в Києві

Юлія Мирська 8 вересня 2023 13:47

Проєктний офіс Intellias визнали найкращим у Європі

Богдан Камінський 6 вересня 2023 16:00

AUTO.RIA додав ASMR-відео — новий формат для онлайн-купівлі авто

Юлія Мирська 31 серпня 2023 13:37