Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська IT-компанія MobiDev відправляє 20% працівників у неоплачувану відпустку

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
1 лютого 2023 2 хвилин читання

Українська MobiDev від березня відправляє 19,5% співробітників із бенчу та сервісних департаментів у неоплачувану тримісячну відпустку.

Про таке рішення повідомив CEO MobiDev Олег Лола на зустрічі із колегами, повідомляє DOU. За словами CEO компанії, MobiDev адаптуватиметься до кризи, тому необхідність оптимізації витрат стала очевидною.

«Поточна ситуація у компанії склалася внаслідок двох криз, які накладаються одна на іншу. Перша — це війна з росією. Україна зараз не найстабільніша локація для співпраці. Друга, і більш значуща для бізнесу криза — світова. Саме через неї скорочуються поточні проєкти. На жаль, це змушує нас вдаватися до складних рішень, чого нам не доводилось робити раніше», — зазначив CEO Олег Лола.

У компанії також уточнили, що усі співробітники, яким пропонують піти у відпустку, отримають 100% компенсації за лютий. Крім того, компенсації виплатять і тим, хто вирішить піти з компанії після впровадження змін. 

Також Олег Лола наголосив, що працівники у відпустках продовжать бути частиною компанії та матимуть повний доступ до офісів, робочих чатів, івентів. MobiDev обіцяє допомогти у пошуках нової роботи, і, якщо упродовж трьох місяців не вдасться знайти проєкт для контрактора, компанія повністю завершить із ним співпрацю. Проте робітник додатково отримає компенсацію у розмірі однієї місячної компенсації.

«Цей комплекс рішень є оптимальним для компанії та допоможе вистояти у період кризи: відновити фінансовий баланс, зберегти функціональність і продовжити деліверити клієнтам. MobiDev має намір повернути якомога більше працівників у компанію до початку літа», — додали у компанії.

У світі триває тренд на масові скорочення персоналу. Раніше SPEKA розбиралася, чи дійсно ІТ-ринок переживає кризу і до чого варто підготуватися ІТ-фахівцям.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Від початку року в Україні зріс попит на IT-фрилансерів

Руслан Сорока 22 години тому

Михайло Федоров отримав нову посаду, чатбот від Google у ранньому доступі, українські стартапи на Startup Grind Global 2023. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 22 березня 2023 08:30

Які фахівці в IT отримують більше запитів від рекрутерів, ніж пишуть відгуків — рейтинг

Катерина Колонович 21 березня 2023 10:35

На одну вакансію претендують 3-5 айтівців — голова SoftServe

Катерина Колонович 21 березня 2023 09:55

Amazon звільнить ще 9000 працівників у найближчі тижні

Руслан Сорока 20 березня 2023 17:19