Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська IT-компанія Alty отримала п’ять нагород міжнародної премії Indigo Design Awards 2023

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
25 квітня 2023 2 хвилин читання

Українська IT-компанія Alty, що спеціалізується на дизайні та розробленні банківських та фінтех-продуктів, отримала п’ять нагород від Indigo Design Awards 2023.

Так, Alty одержала золото в категорії «Найкращий мобільний застосунок» з роботою «Мобільний Ощад», а також срібло в цій категорії з власним фінтех-продуктом Card Blanch. Ще одне срібло команда Alty здобула за роботу над дизайном десктоп-версії найбільшого українського поштового сервісу Ukr.net. 

Як зазначили у компанії, робота над застосунком «Мобільний Ощад» тривала понад два роки, а над редизайном для Ukr.net працювали пів року. Для обох цих клієнтів команда провела комплексні аудити та дослідження ринку, а також розробила концепцію майбутніх продуктів, створила якісний UX/UI для усіх користувацьких сценаріїв та запропонувала сучасний візуальний стиль.

«Бути відзначеним світовою премією Indigo Design Awards — це завжди велика честь. А для сервісної компанії, що створює такі продукти в Україні під час повномасштабної війни, це ще й велика мотивація. Ми щиро вдячні нашим клієнтам за довіру і співпрацю, а ще — за спільне прагнення робити з хороших продуктів визначні», — коментує Head of Design в Alty Тарас Донченко.

Alty — українська IT-компанія, заснована у 2009 році. Серед визначних фінтех-проєктів, реалізованих компанією є monobank, ПриватБанк, NEOBANK, Ощадбанк, РКИН, Zakaz.ua та інші. Alty також є партнером mastercard.

Раніше SPEKA розповідала, що Alty за підтримки Генштабу ЗСУ запустила застосунок «Русский корабль, иди нах@й». Він відображає актуальну статистику втрат особового складу та військової техніки рф у лайв-режимі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Які IT-спеціальності є найперспективнішими на думку IT-фахівців — опитування GlobalLogic

Юлія Мирська 28 вересня 2023 14:01

Щорічна конференція Access2Finance відбудеться у Києві 19 жовтня

Віталій Новак 28 вересня 2023 14:00

InSoft.Partners придбав частку в IT-компанії Digis

Юлія Мирська 26 вересня 2023 11:00

Індекс «Опендатабота». У яких регіонах розташовані найбільші ІТ-компанії

Назарій Присяжнюк 25 вересня 2023 17:10

Saldo Apps підняв Pre-Seed раунд від групи інвесторів на чолі з hi5 Ventures

Богдан Камінський 21 вересня 2023 13:51