Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська IT-компанія Alty отримала п’ять нагород міжнародної премії Indigo Design Awards 2023

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
25 квітня 2023 2 хвилин читання

Українська IT-компанія Alty, що спеціалізується на дизайні та розробленні банківських та фінтех-продуктів, отримала п’ять нагород від Indigo Design Awards 2023.

Так, Alty одержала золото в категорії «Найкращий мобільний застосунок» з роботою «Мобільний Ощад», а також срібло в цій категорії з власним фінтех-продуктом Card Blanch. Ще одне срібло команда Alty здобула за роботу над дизайном десктоп-версії найбільшого українського поштового сервісу Ukr.net. 

Як зазначили у компанії, робота над застосунком «Мобільний Ощад» тривала понад два роки, а над редизайном для Ukr.net працювали пів року. Для обох цих клієнтів команда провела комплексні аудити та дослідження ринку, а також розробила концепцію майбутніх продуктів, створила якісний UX/UI для усіх користувацьких сценаріїв та запропонувала сучасний візуальний стиль.

«Бути відзначеним світовою премією Indigo Design Awards — це завжди велика честь. А для сервісної компанії, що створює такі продукти в Україні під час повномасштабної війни, це ще й велика мотивація. Ми щиро вдячні нашим клієнтам за довіру і співпрацю, а ще — за спільне прагнення робити з хороших продуктів визначні», — коментує Head of Design в Alty Тарас Донченко.

Alty — українська IT-компанія, заснована у 2009 році. Серед визначних фінтех-проєктів, реалізованих компанією є monobank, ПриватБанк, NEOBANK, Ощадбанк, РКИН, Zakaz.ua та інші. Alty також є партнером mastercard.

Раніше SPEKA розповідала, що Alty за підтримки Генштабу ЗСУ запустила застосунок «Русский корабль, иди нах@й». Він відображає актуальну статистику втрат особового складу та військової техніки рф у лайв-режимі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Nissan використовує штучний інтелект для розробки Qashqai 2025

Вікторія Рудзінська 24 травня 2024 07:11

Чому українських ІТ-початківців забирають іноземні компанії?

Олена Хижняк 29 квітня 2024 11:30

YouTube розгортає новий вебінтерфейс — що зміниться

Кіра Іванова 13 квітня 2024 11:53

Цифровий гаманець, онлайн-кредитування та технологія tap-to-phone. СEO RozetkaPay про тренди в українському е-commerce

Анна Сергієнко 4 квітня 2024 09:57

Як через партнерство посилити дизайн-команду. Кейс Revend Group з IceBreaker

Анастасія Мусієнко 19 березня 2024 19:30